Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chuck Anlatıyor: “Fasülyeden’de sevilmedim”

FasulyedenKom’un genç yazarı Chuck, site yönetimine verdi veriştirdi!

Sık sık yeterli ilgiyi göremediğinden dem vuran yetenekli yazar; site yönetiminin gerici ve bağnaz bir yayıncılık anlayışını benimsemiş olduğu açıklamasını yaptı.

“DEA’NİN ARTIK MODASI GEÇTİ!”

Camia içinde soğuk duş etkisi yaratan açıklamalarına bir yenisinde Dea’yi hedef aldı.

FasulyedenKom’un imtiyaz sahibi, coderı, başyazarı ve daha birçok şeyi olduğu bilinen Dea mahlaslı kullanıcının artık modası geçtiğini, yerini genç ve yetenekli yazarlara bırakması gerektiğini, hiç olmadı, Altar gibi ileri görüşlü ve yenilikçi insanlara bırakması gerektiğini belirtti.

Dea ile başarıya ulaşabileceğimizi düşünmüyorum” diyen genç yazar, “Bence artık kendisi de bazı şeylerin farkına varmalı. Mesela buraya kaç tane yazı yazdım ben, ismim hala künyede yok. Bence artık ismimin hala künyede olmadığını fark etmeli, en kötü.” şeklinde konuştu.

“FASÜLYEDEN BENİ KABULLENEMEDİ!”

İsim vermeden camianın diğer ağır toplarına da sitem eden usta kalem başarısının kıskanıldığını, önünü kesmek için çeşitli ali cengizlerin döndüğünü sözlerine ekledi. “Hayır sonuçta en iyi yazan benim bu ortamda. Sonuçta bu biliniyor. Üzerime oynansa Fasulyeden’i Avrupa’nın devleri arasına sokabileceğim otoriteler tarafından konuşuluyor. Fakat sizin de gördüğünüz gibi camia içinde sözü geçen insanlar bu gelişmelere kulaklarını tıkayarak kendi krallıklarını devam ettirme çabası içindeler. Aralarına kendilerinden yaşça küçük bir yazarın girmesini istemiyorlar, tahtlarını tehlikede görüyorlar. Sadece Altar var durumların farkında olan. Kendisi önünü görebilen, saygı duyduğum bir insan, bir ağabeyim. Camia içinde yaşanan Altar-Dea çekişmesinde de, camianın ağır toplarının Altar’ın yanında gözüküp Dea lobisi yaptıklarını ben bizzat biliyorum.”

“KONUŞURSAM YER YERİNDEN OYNAR!”

Zamanında Altar karşıtı lobilerin içine çekilmeye çalışıldığını vurgulayan FasulyedenKom’un genç prensi, bu illegal oluşumların hiçbir zaman içinde bulunmayacağını, kalemiyle bir yerlere gelmeye çabalayacağını bir kez de muhabirimiz aracılığı ile camiada sözü geçen isimlere duyurdu.

“Geldiler… Kapılarıma dayandılar… Altar’ın yanındaymış imajı yarat, bize rapor ver, siteyi senin üstüne yapalım dediler. Ben bu insanlara kapılarımı kapattım. Sadece yazılarıma konsantre olmam gerektiğini söyleyerek bu davetlerini reddettim. Bunların kim olduğunu ben söylersem yer yerinden oynar! Fakat aralarında şimdilerde sık sık Ankara’ya gidip gelen eskilerin en azılı tribüncülerinden birinin ve camia içinde çok tanınan bir yüzün de olduğunu söyleyebilirim.” açıklamasını yapan usta kalem, sözlerine “Yukarda süper kıymalı tereyağlı kır pidesi yapıyo adam, gidip ikişer tane domaltak mı dayı?” diyerek son verdi.

Gittik kır pidesi yedik. Güzel ve ucuzdu.

Fasulyeden Haber Ajansı (FHA)

Kadıköy/İstanbul

dea-chuckFasulyedenKom’da sergilenen ayrımcılığın resmi kanıtı yukarıda. Sağ köşede renk cümbüşünün arasında gri tonlu chuck görülüyor.

16 Comments

 • dea
  Posted 22/11/2009 at 21:21

  Arkadaşım sen neden site içi mevzuları buraya, toplum önüne taşıyorsun? Amacın nedir senin tam olarak? Seçim çalışmalarına mı başladınız naptınız? Altar’ın kuklası olduğunun farkında değil misin? Kullanılan bir piyonsun, fazlası değil… Yazık ediyorsun kendine chuck, yazıkkk! Hiç yakıştıramadım hiçççç!

 • ortega
  Posted 22/11/2009 at 21:47

  Chuck,
  Twitter hesabın falan varsa, oradan bombalayabilirsin siteyi ve dea’yı. Bu aralar çok revaçta oldu bu yöntem. Tavsiye ederim.

  dea’ya özel not: Az önce yanlışlıkla şu yazıyı IE ile açtım. Açmaz olaydım. Açı vereydim kollarımı, dur diyeydim, açma IE yapma IE (zılgıt çekkkk..)

  Başlık bir yanda, yazı karışmış sağa sola, fotoğraf desen “abi, benim yerim burası değil, hoca beni yanlış yerde oynatıyor” diyor..

 • dea
  Posted 22/11/2009 at 22:24

  beni devirmek için şimdi de eski versiyon ie browser ile siteye gelip, gördüklerinizi mi kötülüyorsunuz olm? neyin peşindesiniz lan siz?

 • Canarino
  Posted 23/11/2009 at 05:38

  Ben yukarıdaki resmi görünce dea’dan korktum. Bir daha hakkında eleştiri getirmeyeceğim.

 • dea
  Posted 23/11/2009 at 09:24

  Niye abi, sevimli değil miyim allasen 🙂

 • Canarino
  Posted 23/11/2009 at 10:46

  “Sevimli” orada, Doğa’nın duruşu için söylenebilir bence. Allah muhafaza o resimde bir de ben olsam, senin korkutucu vaziyetin yanına benim nursuzluğum da eklenince hepimizi alırlar da salıvermezler vallahi. Kurunun yanında yaş da yanar 🙂

  Not : Dikkat edildiyse “şekil şemal” ile ilgili bir şey söylemiyorum. Tamamiyle ışığın yansıması ve duruş şeklinden bahsediyorum. Yoksa 4 kız kardeşim olsa ve kanun hükmünde muteber bulunsa, dördünü de sana veririm, o ayrı 🙂

 • Altar
  Posted 23/11/2009 at 17:44

  Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sadece sen ve senin gibi delikanlı arkadaşlarımızın yanındayız Chuck. Unutma hiç bir despot şololo yoktur ki sonu felaket olmamış olsun.

 • dea
  Posted 23/11/2009 at 20:01

  Bu çirkin emellerine alet ettiğin, kullanıp attığın/atacağın kaçıncı cevherimiz altar? tamam beni sevmiyorsun, anlıyorum ama fasulyedeni bu kinine, nefretine alet etme…

 • werdure
  Posted 24/11/2009 at 18:06

  En nihayetinde dea kişisinden bahsediyoruz yani. Ahbab-çavuş ilişkileri ile bu memleketi soydular diye ağlayıp, “Kılıçdaroğlu gelip hepimizi kurtaracak inanın a dostlar” deyip kaçak kat mevzusu yüzünden belediyeye işi düştüğü için memleketine gidip oy kullanan adamdan bahsediyoruz.
  Vur vur kafasına kafasına çivi gibi çivi gibi Chuck chuck chuck…

 • Taylanov
  Posted 24/11/2009 at 19:42

  İsyanlar hep bastırılmıştır.

 • dea
  Posted 25/11/2009 at 09:29

  Mesela buraya kaç tane yazı yazdım ben, ismim hala künyede yok.

  Künye’ye ismin eklendi chuck, tebrik ederim. Lakin senin bu Altar gazıyla giriştiğin komitacılıktan ötürü değil, sana verilen değer yüzünden eklendi. Gecikme için özür dilemeyi çok isterdim, lakin iyi niyetine güvenmediğim birisinden özür dilemem. Kendine mukayyet ol kardeşim, iyi bayramlar 🙁

 • Post Author
  chuck
  Posted 25/11/2009 at 21:19

  Agir konusuyorsun agabey ahaha. Basin carpitmis sozlerimi, cimbizla cekmisler aradan!

 • dea
  Posted 25/11/2009 at 22:49

  aha adam dakkasında r yaptı…
  altar’ın fedaisi de bu kadar olurdu zaten hahaha

 • ortega
  Posted 25/11/2009 at 23:00

  Teknoloji cahili olduğum ortaya çıktı bu arada. Link veremeyen, resmen sıçan bir ademoğlu profili çizdik :s

 • Baris
  Posted 26/11/2009 at 00:54

  Bi’gün ben de yazı yazıcam arkadaş, ama ne zaman? Kısmet =)

Leave a Comment