Similar Posts

16 Comments

 1. Arkadaşım sen neden site içi mevzuları buraya, toplum önüne taşıyorsun? Amacın nedir senin tam olarak? Seçim çalışmalarına mı başladınız naptınız? Altar’ın kuklası olduğunun farkında değil misin? Kullanılan bir piyonsun, fazlası değil… Yazık ediyorsun kendine chuck, yazıkkk! Hiç yakıştıramadım hiçççç!

 2. Chuck,
  Twitter hesabın falan varsa, oradan bombalayabilirsin siteyi ve dea’yı. Bu aralar çok revaçta oldu bu yöntem. Tavsiye ederim.

  dea’ya özel not: Az önce yanlışlıkla şu yazıyı IE ile açtım. Açmaz olaydım. Açı vereydim kollarımı, dur diyeydim, açma IE yapma IE (zılgıt çekkkk..)

  Başlık bir yanda, yazı karışmış sağa sola, fotoğraf desen “abi, benim yerim burası değil, hoca beni yanlış yerde oynatıyor” diyor..

 3. beni devirmek için şimdi de eski versiyon ie browser ile siteye gelip, gördüklerinizi mi kötülüyorsunuz olm? neyin peşindesiniz lan siz?

 4. Ben yukarıdaki resmi görünce dea’dan korktum. Bir daha hakkında eleştiri getirmeyeceğim.

 5. “Sevimli” orada, Doğa’nın duruşu için söylenebilir bence. Allah muhafaza o resimde bir de ben olsam, senin korkutucu vaziyetin yanına benim nursuzluğum da eklenince hepimizi alırlar da salıvermezler vallahi. Kurunun yanında yaş da yanar 🙂

  Not : Dikkat edildiyse “şekil şemal” ile ilgili bir şey söylemiyorum. Tamamiyle ışığın yansıması ve duruş şeklinden bahsediyorum. Yoksa 4 kız kardeşim olsa ve kanun hükmünde muteber bulunsa, dördünü de sana veririm, o ayrı 🙂

 6. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sadece sen ve senin gibi delikanlı arkadaşlarımızın yanındayız Chuck. Unutma hiç bir despot şololo yoktur ki sonu felaket olmamış olsun.

 7. Bu çirkin emellerine alet ettiğin, kullanıp attığın/atacağın kaçıncı cevherimiz altar? tamam beni sevmiyorsun, anlıyorum ama fasulyedeni bu kinine, nefretine alet etme…

 8. En nihayetinde dea kişisinden bahsediyoruz yani. Ahbab-çavuş ilişkileri ile bu memleketi soydular diye ağlayıp, “Kılıçdaroğlu gelip hepimizi kurtaracak inanın a dostlar” deyip kaçak kat mevzusu yüzünden belediyeye işi düştüğü için memleketine gidip oy kullanan adamdan bahsediyoruz.
  Vur vur kafasına kafasına çivi gibi çivi gibi Chuck chuck chuck…

 9. Mesela buraya kaç tane yazı yazdım ben, ismim hala künyede yok.

  Künye’ye ismin eklendi chuck, tebrik ederim. Lakin senin bu Altar gazıyla giriştiğin komitacılıktan ötürü değil, sana verilen değer yüzünden eklendi. Gecikme için özür dilemeyi çok isterdim, lakin iyi niyetine güvenmediğim birisinden özür dilemem. Kendine mukayyet ol kardeşim, iyi bayramlar 🙁

 10. Agir konusuyorsun agabey ahaha. Basin carpitmis sozlerimi, cimbizla cekmisler aradan!

 11. aha adam dakkasında r yaptı…
  altar’ın fedaisi de bu kadar olurdu zaten hahaha

 12. Teknoloji cahili olduğum ortaya çıktı bu arada. Link veremeyen, resmen sıçan bir ademoğlu profili çizdik :s

 13. Bi’gün ben de yazı yazıcam arkadaş, ama ne zaman? Kısmet =)

Comments are closed.