Skip to main content

Deneme, deneme, deneme ulan!

Deneme bozucaksın, bik bik bik!

dedik ve bozduk sahiden. Akşam site ile uğraşırken internet bağlantısında bir problem oldu. Sıkılıp uyuyunca da hata vermiş site. Sabahın köründe Altar arayıp, ağzıma sıçarak haber verdi sağolsun. Düzelttik tabi. Kısa bir log koyalım, tarihe not düşsün:

 1. Üst sağda yer verdiğimiz dirsek temasını, aynı zamanda ilk yazının altına da aldım. Şimdilik ikisi gidiyor ama daha sonra bire inecek sayı.
 2. Banner sistemindeki bir hatayı düzelttim. Çok zor oldu bu. PHP öğrenmem lazım.
 3. Altar’ı çıldırtmaya yönelik bir değişiklik olarak Gravatar üyesi olmayan yorumcuların resim sahasına Bülent Ersoy Melih Gökçek koyduk. Küçük Emrah da yolda geliyor.
 4. Önyüzde küçük birkaç değişiklik oldu.
 5. Başka da bir bok olmadı, hadi dağılın şimdi.
 6. Durun lan, hemen dağılmayın. Yeni bir gelişme olarak ağırlaşan serverı taşıyoruz. Yeni server alındı, database taşındı, şimdi testleri yapıyorum. Şimdilik performans çok iyi görünüyor. Site modifikasyonu tamamlanınca geçeceğiz yeni servera. Sonra vay efendim ben duymadım, ben işitmedim olmasın.

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

18 thoughts to “Deneme, deneme, deneme ulan!”

 1. sanki bu başlıkların altındaki kocaman çizgi itici duruyor. 🙂 Henüz alışamadım kendisine

 2. sensin itici… herkes altar kesildi başımıza anasını satiim 🙂

 3. Ben denk geldim hatanın kendisine. Tebrik etmek için gece arayacaktım. Dedim Altar halletsin daha etkili olur. Nitekim olmuş Melih Gökçek ne yahu?

 4. Melih Gökçek aday olmak için AKP MKYK’sına indirdiği milyon dolarlardan bize de 3-5 bişi yolladı. O yüzden.

 5. Sırf hayatımda ilk kez Melih Gökçek’le birlikte anılma şerefine erişeyim diye yazıyorum. Öptm kib bye

 6. Gvatarmış sen kaşındın. Ana malzemesi likyalı bi kunili olan -anlatım bozukluğu oldu gerçi likyalı demek kunili demek her çağda zaten, tırsıp kendilerini bile yakmış mallar.- resim bulup tez zamanda arz-ı endam edecem.

  Yok ömürümü vakfettim bu yolda Dea ya sen ya be ogliiim!

 7. dün ben çıktım er meydanına, lakin seni bakırköyde fink atarken görmüşler 🙂

 8. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım.

 9. oynama minnacık yapmışsın yazı karakterini. hadi küçüklük neyse de nedir abi bu fontun familisi. Arkadaşım bozmadan rahat edemiyorsun dimi? 🙂

 10. ya abi, işyerinden kısıtlı bir müdahale imkanım var. şöyle kısıtlı: bozmama izin veriyor ama, düzeltmeme izin vermiyor… mesai bitip eve gidene kadar böyle idare ediverin 🙂

 11. düzeltebileceğim birşeyse bakayım mı? 🙂 maille bir yolla istersen 🙂

 12. arkadasim bir daha siteye cenabetken dokunmazsan familyaca cok sevinecegiz gibime geliyor…

 13. Gergin insan Altar görmeden sitenin kayan şaftını yerine oturtmamız da güzel bir hadise aslında…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir