Similar Posts

18 Comments

 1. sanki bu başlıkların altındaki kocaman çizgi itici duruyor. 🙂 Henüz alışamadım kendisine

 2. sensin itici… herkes altar kesildi başımıza anasını satiim 🙂

 3. Ben denk geldim hatanın kendisine. Tebrik etmek için gece arayacaktım. Dedim Altar halletsin daha etkili olur. Nitekim olmuş Melih Gökçek ne yahu?

 4. Melih Gökçek aday olmak için AKP MKYK’sına indirdiği milyon dolarlardan bize de 3-5 bişi yolladı. O yüzden.

 5. Sırf hayatımda ilk kez Melih Gökçek’le birlikte anılma şerefine erişeyim diye yazıyorum. Öptm kib bye

 6. Gvatarmış sen kaşındın. Ana malzemesi likyalı bi kunili olan -anlatım bozukluğu oldu gerçi likyalı demek kunili demek her çağda zaten, tırsıp kendilerini bile yakmış mallar.- resim bulup tez zamanda arz-ı endam edecem.

  Yok ömürümü vakfettim bu yolda Dea ya sen ya be ogliiim!

 7. dün ben çıktım er meydanına, lakin seni bakırköyde fink atarken görmüşler 🙂

 8. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım. bir daha işyerinde siteyle oynamayacağım.

 9. oynama minnacık yapmışsın yazı karakterini. hadi küçüklük neyse de nedir abi bu fontun familisi. Arkadaşım bozmadan rahat edemiyorsun dimi? 🙂

 10. ya abi, işyerinden kısıtlı bir müdahale imkanım var. şöyle kısıtlı: bozmama izin veriyor ama, düzeltmeme izin vermiyor… mesai bitip eve gidene kadar böyle idare ediverin 🙂

 11. düzeltebileceğim birşeyse bakayım mı? 🙂 maille bir yolla istersen 🙂

 12. arkadasim bir daha siteye cenabetken dokunmazsan familyaca cok sevinecegiz gibime geliyor…

 13. Gergin insan Altar görmeden sitenin kayan şaftını yerine oturtmamız da güzel bir hadise aslında…

Comments are closed.