Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hala Şahan’esin ama…

Baştan söyleyelim, bu “popüler olana bok atalım” tarzında yazılardan biri değil. Neden değil? Çünkü biz seni, ta Zoka günlerinden beri hatırlıyoruz. Sendeki potansiyelin farkındayız. Neler yapıp neler yapamayacağının az çok farkındayız. Ve, senin için hâlâ çok büyük umutlar besliyoruz.

Yeri geldi takdir de ettik. Hatta bu sayfalarda, senin için “Şahan’esin” diye Star-spor tadında, Fanatik tadında başlıkları olan yazılar da yazıldı. O yüzden, zamanında seni takdirini sözlere döken bu insanların uyarılarına kulak ver Şahan efendi.

Çok güzel başlamıştın halbuki, Zoka’daki performansınla bir anda parlayıp, TV8’de kendi programını yapmaya hak kazanmıştın. Dikkat Şahan çıkabilir, yeri geldi Cumartesi gecelerimizi aldı bizden, yeri geldi rapidshare’de indirme kotamızın dolmasını bekledik sırf senin programlarını tekrar tekrar izlemek için. Neden, çünkü yaptıklarınla bunu hakettin.

Derken, Şahan’ın atv’ye geçeceği söylentisi çıktı. Herkes, tamam bu iş bitti derken, biz arkadaş çevrelerinde seni savunmakla uğraştık. Bu çocukta sağlam kumaş var bozulmayacak diye.

E, ama geçtin de ne oldu peki Şahan? Sen değil miydin anti-medya şov söylemleriyle yola çıkan? Al işte, aylardır maymun ettiler programını. Her seferinde 23.30’da diyip, kaç sefer ilerleyen saatlere bıraktılar. Bugün de üzerine tüy diktiler kanımca. 00.45’e kadar sarkıttılar programını. Hem de ne için, senin aylardır dalga geçtiğin türden programlardan birisi için.

Anti-medya söyleminin de yeri gelmişken altını çizmekte fayda var. İlk başlarda, gerçekten bu söylediklerinle bire bir paralel gidiyordu programın. Şimdilerde ise programının formatında baya bir değişiklik olduğunu görüyoruz. Biz seni sadece komik olduğun için izlemiyorduk o zamanlar. Bu becerini biraz eleştirellikle birleştirdiğin için yakınlık duyduk sana.

Neyse, zamanında dalga geçtiğin şeylere doğru bir gidiş görüyoruz, ve bu gidişi hayra yormuyoruz. Lütfen kendine “Şahan reklamlardan sonra devam edecek” diyip de reklamlardan sonra programın bitiş jeneriğini girmeyen bir kanal bul Şahan. Ve lütfen bu sözlerimizi “küçük olsun bizim olsun” zihniyeti sanma.

İyi yayınlar…

5 Comments

 • guest
  Posted 26/04/2008 at 19:50

  Ee noldu şimdi Şahan’a?

  Önce geç saatlerde piç oldu programı,sonra da yalan.

  Ulan bi kere sevmeye gör nasılda koyuyorlar orta yerine.

 • atbs
  Posted 26/04/2008 at 19:50

  Guest değil lan hasbihas Altar işte.

 • dea
  Posted 26/04/2008 at 19:51

  Mehmet Ali Erbil ile dizi çekecekmiş… Allah bol sıfırlı dolarlar nasip etsin…

 • canoglan
  Posted 26/04/2008 at 19:51

  Bunun kardeşi Togan daha bi’ aklı başında gence benziyor. Büyük oğlanı yeni projelerinden sonra değerlendirelim bakalım.

 • dea
  Posted 11/08/2008 at 10:22

  Recep İvedik’e kitledi kaldı kendisini. Tamam çok sağlam cukka yaptın ama, sen sadece Recep İvedik değilsin ki…

Leave a Comment