Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hayalimdeki meslek

Kafayı yememe ramak kaldı. Her insanın ideali olan bir meslek vardır ya hani, kimisi doktor, kimisi pilot, öğretmen filan olmak ister. Bunlar çocukca idealler elbette, biraz daha büyüyünce herkes reklamcı olmak ister belki de. Vinç operatörü olmak için can atan var mı emin değilim ama iyi para var o işte de. Neyse cancağzım, ben mesleğimi buldum, ne olmak istersin ya da isterdin minvalindeki sorulara tek cevabım var artık: Ben Orospu Çocuğu Avcısı olmak isterdim. Sınırsız cephanem olsun, o cephaneyi toprağa gömmeme de gerek kalmasın. Öyle maaş filan beklentim yok, karın tokluğuna yapmazsam olası bir avcının hedefi olayım. Sabah 9, akşam 6 gibi kaprislerim, “haftasonu çalışmam hacı” ya da “yaz tatili isterim” gibi kaygılarım da yok. 7 gün, 24 saat, gece, gündüz, kar, tipi, fırtına ya da çöl sıcağı dinlemeden, bıkmadan, usanmadan orospu çocuğu öldürmek istiyorum. Ha tek bir şartım var; “Temiz iş isteriz, öldür, temizle, yok et, sonra da sıradaki hedefine git” filan derseniz ben yokum. Emrivakiye gelemem. Kan gölüne çevirmeliyim ortalığı, ibreti alem için önce öldürmeli, sonra işkence etmeli, sonra bir kere daha öldürmeliyim, en sonda da etini köpeklere yedirebilmeliyim. Köpeğin ağzından bağırsak parçaları dağılmalı sokaklara… Temizleme işini belediye yapsın, bana ne lan?

İsteyene CV’mi yollarım. Hem Türkçe, hem İngilizce hazırladım. Cover Letter bile var. En afilli fotoğrafımı da koydum. Sakallı, pis, pasaklı… Burnumdan sümük bile akıyor…

2 Comments

 • omento
  Posted 26/01/2009 at 21:30

  counter’da çok iyi 4’ün 6’sı kullanırdım.askerde 200 metreden delik deşik etmişliğim var A4’ü.gel sen benide al yanına:)

  liseye dönsem şimdi yine ne olacağıma karar veremezdim ama şuna eminim ki bankacı olmamak için elimden geleni yapardım,banka ile sadece internet vasıtasıyla haşır neşir olurdum.

 • dea
  Posted 27/01/2009 at 14:59

  omento: demek ki bankacılık sektörü insanı bu hale getiriyor 🙂 vay anasını ya, gitgide bastırılamaz boyuta ulaşıyor içimdeki nefret…

Leave a Comment