Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

İ. Melih Gökçek

Ankara’yı ve bilhassa tüm Türkiye’yi, bu sürrealist belediye başkanından kurtaracak her türlü girişimi, oluşumu, başkan adayını ve hatta uçan kuşu, boka konan sineği bile, herşeyi ya, herşeyi destekliyoruz!

7 Comments

 • me-sa
  Posted 08/02/2009 at 01:02

  Ohaa, siteye girince kocaman bir melih kafası!

 • CeZZa
  Posted 08/02/2009 at 02:27

  Melih gökçekin en yakın rakibini ikiye katlayabileceği muhtemelken, bu duaların kabul olması biraz zor olucak sanırım.. Chpnin Karayalçın yerine başka aday göstermesi gerekirdi. Hatanın boyutu yerel seçim sonuçları açıklandığında görülecek. Sadece büyükşehir değil neredeyse ilçelerin tamamında akp çok iddialı. Chp Büyükşehiri alabilmeyi düşünürken Akp ise Chpnin elindeki son ilçeyide alıcaz diyor. Deniz baykal ve ekibinin Akp karşısında siyasi beceri açısından çok geride kaldığı fikrindeyim.

 • dea
  Posted 08/02/2009 at 08:01

  Mesele CHP, AKP meselesi de değil. Bizzat Melih Gökçek meselesi. Bu adam hala belediye başkanı seçilebiliyorsa, hala ve hala benim evim yok, param yok, bik bik bik ötebiliyorsa, dahası insanlar da hala bu herife inanıyorsa ben bu ülkenin halkının idrak ve zeka seviyesinden şüphe ediyorum. Benim için olayın tek mühim noktası bu. Ulan oğlunun altındaki Porcshe araba ne peki? Araba yıkama işi yaparak mı aldı bu arabayı diyen birisi de çıkmıyor. Çıldıraöğğmmmmmmmmmmmm!

  Siyasi beceri konusu tartışılır. CHP lehine değil tabi. AKP’nin başarısının ana noktası siyasi beceri değil aslında, Türk tipi siyasi beceri dersek daha doğru olur. Popülist, kavgacı, din soslu, yeri geldiğinde herkesten demokrat, yeri geldiğinde herkesten daha milliyetçi, hatta faşist, yeri geldiğinde de hümanist, insan hakları savunucusu… Nabza göre şerbetlerin ülkesinde en becerikli şerbetçi… Bir de kömürcü, beyaz eşyacı… Mis…

 • dellez
  Posted 23/03/2009 at 11:41

  “Mehmet Ali Birand ve Uğur Dündar’a Türkiye’yi dar etmezsem bana yazıklar olsun. Ben DeA’yi, Emin Çölaşan’ı tarih yaptım. Seçimden sonra Mehmet Ali Birand ve Uğur Dündar’ı tarih yapacağım inşallah…”

 • Post Author
  dea
  Posted 23/03/2009 at 11:51

  Ateş olsa cürmü kadar… Saltanatın yıkılacağına dair ibareler alınca delirdi haspam…

 • dea
  Posted 25/03/2009 at 09:06

  Sağ oylarını böldürmemek, kendisine oy verilmesini sağlamak için “Gökçek Gidecek, Sol Gelecek” diye bilbordlar hazırlamış hahahah, ne ileri görüşlü, ne vizyonu geniş adammışsın sen ya, kıymet bilmiyoruz resmen…

 • NYG
  Posted 25/03/2009 at 11:34

  SOL u da böyle italik yazmış 🙂

  ya diğerleri diyesi geliyor insanın..Onlar gerçekten SOLcu mu peki ?

Leave a Comment