Similar Posts

7 Comments

  1. Melih gökçekin en yakın rakibini ikiye katlayabileceği muhtemelken, bu duaların kabul olması biraz zor olucak sanırım.. Chpnin Karayalçın yerine başka aday göstermesi gerekirdi. Hatanın boyutu yerel seçim sonuçları açıklandığında görülecek. Sadece büyükşehir değil neredeyse ilçelerin tamamında akp çok iddialı. Chp Büyükşehiri alabilmeyi düşünürken Akp ise Chpnin elindeki son ilçeyide alıcaz diyor. Deniz baykal ve ekibinin Akp karşısında siyasi beceri açısından çok geride kaldığı fikrindeyim.

  2. Mesele CHP, AKP meselesi de değil. Bizzat Melih Gökçek meselesi. Bu adam hala belediye başkanı seçilebiliyorsa, hala ve hala benim evim yok, param yok, bik bik bik ötebiliyorsa, dahası insanlar da hala bu herife inanıyorsa ben bu ülkenin halkının idrak ve zeka seviyesinden şüphe ediyorum. Benim için olayın tek mühim noktası bu. Ulan oğlunun altındaki Porcshe araba ne peki? Araba yıkama işi yaparak mı aldı bu arabayı diyen birisi de çıkmıyor. Çıldıraöğğmmmmmmmmmmmm!

    Siyasi beceri konusu tartışılır. CHP lehine değil tabi. AKP’nin başarısının ana noktası siyasi beceri değil aslında, Türk tipi siyasi beceri dersek daha doğru olur. Popülist, kavgacı, din soslu, yeri geldiğinde herkesten demokrat, yeri geldiğinde herkesten daha milliyetçi, hatta faşist, yeri geldiğinde de hümanist, insan hakları savunucusu… Nabza göre şerbetlerin ülkesinde en becerikli şerbetçi… Bir de kömürcü, beyaz eşyacı… Mis…

  3. “Mehmet Ali Birand ve Uğur Dündar’a Türkiye’yi dar etmezsem bana yazıklar olsun. Ben DeA’yi, Emin Çölaşan’ı tarih yaptım. Seçimden sonra Mehmet Ali Birand ve Uğur Dündar’ı tarih yapacağım inşallah…”

  4. Ateş olsa cürmü kadar… Saltanatın yıkılacağına dair ibareler alınca delirdi haspam…

  5. Sağ oylarını böldürmemek, kendisine oy verilmesini sağlamak için “Gökçek Gidecek, Sol Gelecek” diye bilbordlar hazırlamış hahahah, ne ileri görüşlü, ne vizyonu geniş adammışsın sen ya, kıymet bilmiyoruz resmen…

Comments are closed.