Skip to main content

Katakulli

FasulyedenKom “Acayip Olayların Arkasında Neler Var Acaba?” projesinin gönüllü denekleri olarak bu gece de yine enfes gereksizlikte bir husus üzerinde duruyoruz. Art arda tekrarlanan olayların birbirine benzerliklerini araştırıyoruz diyebiliriz büyük resme bakarsak. Bu deneyde bize gereken bir sohbet programı, iki klavye ve iki boşbeleş. Internet dünyasının karanlık girdaplarında kulaç atmaya hazır mısınız?

Yazışmalarımızda ne kadar istikrarlıyız acaba, bi gün slm derken öteki gün selam mı diyoruz ; peki ya gülmelerimiz ? Ehehe’den mhuaua’a keskin geçişler karakterimiz hakkında bize ipuçları veriyor mu ? Ya art arda iki muhuauha’nın benzeşme oranı ? Teknoloji kulislerinde benzeşme oranı % 75 ve yukarısında olan insanların normal hayatlarında sosyopat oldukları konuşuluyor.

Denekler : fenerkolik – reshad
Sohbet Programı : Mirc
Deney süresi : Valla denekler kör veya çolak olmadığı sürece 10 bilemedin 15 saniye.

<reshad> muahuahu
<fenerkolik> mahuhuaua
<reshad> muhahuahua
<fenerkolik> mhuahuauha
<reshad> muhauhauauh
<fenerkolik> mhauauhaua
<reshad> muahahuahau
<fenerkolik> mauhauuhaua
<reshad> muhauhahua
<fenerkolik> mhuahuaahua

*** Reshad’ın frekansı 8-10-10-11-10 iken fenerkolik’in frekansı 9-10-10-11-11. Burdan anladığımız reshad’ın hayatında inişler çıkışlar yaşanırken fenerkolik devamlı çıkışta olan bir insan portresi çiziyor.

*** Reshad son harflerde ikişer defa u ve a, bir defa da h kullanırken fenerkolik hepsinde a kullanmış. Yani reshad burda siki taşşağına denk bir insan profili çizerken fenerkolik disiplinli bir alman mırccısı sanki.

*** Altındakiyle aynı sırada aynı harfe sahip olma oranlarına yani mırcdaki “Altın Oran”ı ele aldığımızda ise ;

fenerkolik : 5 – 4 – 3 – 5
reshad : 2 – 5 – 3 – 4

frekanslarına sahip olduklarını görüyoruz. Bu da demek oluyor ki fenerkolik gözü kapalı adam siker maskesiyle fink atarken reshad eli işte gözü oynaşta modeliyle serverlerde gezinmektedir.

Deney sonucu : Fenerkolik 2 boy farkla daha sosyopat.

Belki bu günden sonra mhuauha’larınıza daha dikkat edersiniz 🙂 FasulyedenKom olarak halkı teknolojik konularda daha bilinçlendirmek için elimizden geleni ardımıza koymayacağımızı temin ederiz. Sizin de araştırmamızı istediğiniz acayip konular varsa sikesurulecekaklimizyok@fasulyeden.com adresine bekliyoruz.

13 thoughts to “Katakulli”

 1. Bu iki denek (salak) konusunda çaresiz kaldık. Eblek eblek yazıyı okuyup kime neyi ispatladıklarını anlamaya çalışıyoruz. Ötenazi isterlerse emirlerindeyiz.

  vıraytıt bay werdure 😛

 2. Ayrıca iki gülüş arasındaki süreleri incelediğimiz zaman fenerkolik’in daha bilinçli ve daha ayakları yere basan gülme ifadeleri olduğunu görüyoruz. Zira 11 saniyeye varan bu süre takdire şayan bir disiplinin vuku bulmuş halidir.

  reshad ise 3 saniyede ‘muhahuahua’ yazarak adeta ”ben bu hayatı ezberledim artık.” demekle birlikte; dosta güven, düşmana korku veren bir tablo oluşturuyor.

 3. Peki deneklerin kişnerken ki fotoları nerede? Biz nereden bileceğiz kim gülerken Temel reis’e benziyor?

 4. Ayrica karakter acisindan da fenerkolik’in dominant oldugunu anliyoruz.. Olaya hakim ve kendinden emin.. Zira “tamam” diyor ve olay bitiyor. “fenerkolik elal sana, tayfaya el sallasana” tezahuratlarinin duyulmasi yakindir.

 5. 2 gülüş arasındaki farktan ziyade tamam dendikten sonra reshadın buna uyup kabullenip susması beni kayal kırıklığına ugrattı..fenerkolikte bu kendinden emin karakteriyle reshad üzeindeki hakimiyetini göstermiş oldu..

 6. Fenerkolik’e gereken saygı ve sevgiye gösterme hususunda eksiklerimiz olduğunu yüzümüze “şrraannkk” efektiyle adeta tokat gibi vuran bir saptama olmuş. Özür diliyoruz HulkiCan’dan…

  Ayrıca dedim size daha önce Reshad’ı da abartıyormuşuz, topun (sitenin) sahibi diye o kadar tırsmaya gerek yok kendisinden =)

  Hasbelkader bir tespittir: Bu “muahuauhaua” şeklindeki gülme efekti adamı çok rahatlatan bir şey ama söylemedi demeyin, son günlerin trend halini almış eblek kahkası olan “adsadasdas” olayını da gözardı etmemek lazım. Hiç hazzetmedim bundan, orası ayrı..

 7. Goner benim adım Hulki değil Ulvi, rica edeceğim.
  Ulvi efendim, ulvi…

 8. Ertu araya girmesene. Ulvi’lere ölüm, yaşasın Can.

 9. Reşat her defasında 3 h kullanarak istikradan yana olduğunu gösterirken canoğlan arada 2 h kullanarak sistemi bozan bi yapıda olduğunu göstermiştir…

  Tesbit: Adının açıklanmasını istemeyen bir yetkili

 10. O değil de ulviye saygıdeğer diyenin ulvi kadar aklı yoktur dicem ayıp olacak. Yani bence siz demeyin iyisi mi, hiç demeyin, yanına bile yaklaşmayın. Ulan bildiğiniz ulvisi, ne saygısı ne sevgisi.

 11. fenerkolik’in agirligi oyle bir agirlikmis ki site gitti geldi ama onun agirligi yerinde duruyor yine.. hem de dimdik :/

 12. “ironi was there” yazsam ayıp etmiş olur muyum? elle tutulur, gözle görünür cinsinden..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir