Similar Posts

13 Comments

 1. Bu iki denek (salak) konusunda çaresiz kaldık. Eblek eblek yazıyı okuyup kime neyi ispatladıklarını anlamaya çalışıyoruz. Ötenazi isterlerse emirlerindeyiz.

  vıraytıt bay werdure 😛

 2. Ayrıca iki gülüş arasındaki süreleri incelediğimiz zaman fenerkolik’in daha bilinçli ve daha ayakları yere basan gülme ifadeleri olduğunu görüyoruz. Zira 11 saniyeye varan bu süre takdire şayan bir disiplinin vuku bulmuş halidir.

  reshad ise 3 saniyede ‘muhahuahua’ yazarak adeta ”ben bu hayatı ezberledim artık.” demekle birlikte; dosta güven, düşmana korku veren bir tablo oluşturuyor.

 3. Peki deneklerin kişnerken ki fotoları nerede? Biz nereden bileceğiz kim gülerken Temel reis’e benziyor?

 4. Ayrica karakter acisindan da fenerkolik’in dominant oldugunu anliyoruz.. Olaya hakim ve kendinden emin.. Zira “tamam” diyor ve olay bitiyor. “fenerkolik elal sana, tayfaya el sallasana” tezahuratlarinin duyulmasi yakindir.

 5. 2 gülüş arasındaki farktan ziyade tamam dendikten sonra reshadın buna uyup kabullenip susması beni kayal kırıklığına ugrattı..fenerkolikte bu kendinden emin karakteriyle reshad üzeindeki hakimiyetini göstermiş oldu..

 6. Fenerkolik’e gereken saygı ve sevgiye gösterme hususunda eksiklerimiz olduğunu yüzümüze “şrraannkk” efektiyle adeta tokat gibi vuran bir saptama olmuş. Özür diliyoruz HulkiCan’dan…

  Ayrıca dedim size daha önce Reshad’ı da abartıyormuşuz, topun (sitenin) sahibi diye o kadar tırsmaya gerek yok kendisinden =)

  Hasbelkader bir tespittir: Bu “muahuauhaua” şeklindeki gülme efekti adamı çok rahatlatan bir şey ama söylemedi demeyin, son günlerin trend halini almış eblek kahkası olan “adsadasdas” olayını da gözardı etmemek lazım. Hiç hazzetmedim bundan, orası ayrı..

 7. Goner benim adım Hulki değil Ulvi, rica edeceğim.
  Ulvi efendim, ulvi…

 8. Ertu araya girmesene. Ulvi’lere ölüm, yaşasın Can.

 9. Reşat her defasında 3 h kullanarak istikradan yana olduğunu gösterirken canoğlan arada 2 h kullanarak sistemi bozan bi yapıda olduğunu göstermiştir…

  Tesbit: Adının açıklanmasını istemeyen bir yetkili

 10. O değil de ulviye saygıdeğer diyenin ulvi kadar aklı yoktur dicem ayıp olacak. Yani bence siz demeyin iyisi mi, hiç demeyin, yanına bile yaklaşmayın. Ulan bildiğiniz ulvisi, ne saygısı ne sevgisi.

 11. fenerkolik’in agirligi oyle bir agirlikmis ki site gitti geldi ama onun agirligi yerinde duruyor yine.. hem de dimdik :/

 12. “ironi was there” yazsam ayıp etmiş olur muyum? elle tutulur, gözle görünür cinsinden..

Comments are closed.