Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Obamakoma Buramako

Kendi kıçı açıklığımız, kendi kaşı yarıklığımız yetmezmiş gibi ve yetmeyecekmiş gibi dururken tüm dünyayı sarıp sarmalayan Obama rüzgarından etkilenmesek şaşardım zaten. Canlı yayınlarla Hollywood filmi tadında seyreyledik herifçioğlunun yeni saltanatını. Kutladık, kerameti kendinden menkul bir çoşkuyla da “helal olsun lan Obama, delikanlı adammışsın” dedik. İzledik, çükümtrak seyahatlerden seyahat beğendik. Ha yetti mi? Hiç yeter mi, yarın da Obama Inauguration Party‘ye gidiyoruz. Çılgın atacağız, göbek atacağız, yer yer global, yer yer oryantal bir havaya bürüneceğiz. Obama maskeleri ile alemlere akacağız. Anca o keser bizi, kesilmedik bir kulağımızın arkası kalmamış gibi. Afferin lan Amerika, muazzam bir hamleyle bir anda sempatikleştin gözümüzde. Canımız, ciğerimizsin.

2 Comments

 • canoglan
  Posted 19/01/2009 at 23:10

  zenci diye adam mı sevilir lan? obama’ya hoşgeldin partisine bi insan hangi kafayla gider yalnız, sırf bu sorunun cevabı için bile gidebilirim. Abd’de “Selamunaleyküm Tayyip” GangBang Trio falan organize ediyorlar mı sanki, hayret bişi.

 • aga
  Posted 19/01/2009 at 23:51

  tosunla bu konu uzerine benzer fikirlerimizi beyan etmistik tam da dun. hatta ben tosuna konuyu ozetleyen bir youtube linki gondermistim lakin tam o sirada videoyu youtube’dan silmislerdi. neyse bir benzerini buldum, youtube’a girmeyi basarabilenler icin gelsin

  http://www.youtube.com/watch?v=_Dr1sgcC6k4

Leave a Comment