Skip to main content

Sus dedik mi, susulacak!

guiza-2 İnönü’de Sus işareti bir Fenerbahçe klasiğidir. Bir hafta öncesinde “İnleyen Nağmeler…” diye başlayıp, 91. dakika kapalıya karşı “Şampiyonluk yarınlara kaldı…” diye bağırmak tribünlerin amentüsüdür. Beşiktaş kalesine aşırtma gol atmak ise ne kadar kazma olursanız, ne kadar formsuz, ne kadar acıların çocuğu suratlı olursanız olun; ne kadar sezon boyunca taraftarınızı kanser ettiyseniz, ne kadar saç baş yoldurduysanız yoldurun Fenerbahçe’de forvet olmanın yegane şartıdır. İnönü’de beyinlere kazınan kahrın adı Serhat’tır, Tuncay’dır, Anelka’dır, Kezman, Alex ve şimdi de Guiza’dır. Dünyanın en kazma forvetinden gol yemek, üstüne üstlük sus işareti yemekse Beşiktaş taraftarının vazgeçilmez kahrıdır. Semih’inki olsa olsa baldır, kaymaktır. İslam Çupi’nin yıllar önce dediği gibi, Fenerbahçe o kolu lavabonuza sokmasını iyi bilir. Sus dedik mi susulacak ulan! Böyle biline!

Coşturdunuz, keyiflendirdiniz, başımızı eğdirmediniz, sağolun, varolun ama ahh ulan eşşek sıpaları… Canınız istediğinde bu kadar iyi oynuyorsunuz da, ligde tüm derbileri alabiliyor, üst sıralara mücadele eden tüm takımları yenebiliyorsunuz da; ulan, bok mu var da maç seçiyor, eciş bücüş takımlara puan saçıyorsunuz? Şu Beşiktaş’ın şampiyonluk kovaladığı lige bu kadar erken havlu attığınız için utanmıyor musunuz be eşşek sıpaları?!

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

17 thoughts to “Sus dedik mi, susulacak!”

 1. Alt taraf alt taraf tırmansana alt taraf
  üst taraf üst taraf atlasana üst taraf

 2. Fenerbahçe çok pis koyar!

  BJKAS Borsa

  Yani tabi, anlaşılmıyor böyle koyunca. Mevzu şu, borsa %1,54 artıda, BJK’nin kağıdı %4.76 düşmüş. Hatta seans kapanışında bu düşüş %5.29’a kadar geldi 🙂

 3. Birisi yazmış ve güzel yazmış : “Çar$ı, aşırtmaya kar$ı”

 4. Ben teşekkürü sadece Gökhan Gönül’e ediyorum.En azından diğerlerine nazaran maç seçicilik konusunda daha az suçlu.Oynadığı tüm maçlarda nerdeyse elinden geleni yaptı,dün çıktı Carnavoro mısın lan mübarek dedirtecek kadar mükemmel bi oyun sergiledi stoperde.Kalan sıpalarda dün akıllı,mücadeleci,birbirine yardım eden kimlikte olunca güzel oyun ve galibiyet geldi,teselli oldu şu berbat sezonda.
  Hiç yoktan Bjk’lı arkadaşlar ile makara yapmamıza vesile oldu.
  Unutmadan Emre derdin ne senin haaa?Bi maçıda yüzünde gülücükle bitir lan.Hep bi sinir bi germe havaları.Çek git lan takımdan lütfen.

 5. bu iş burada bitmez beşiktaş
  bunun kupası da var beşiktaş ..

 6. Resimde Guiza’nın önünde duran siyah beyaz topun bir anlamamı ya da ne biliyim bir manası varmıdır ? yoksa da ben anlamak istediğimi anlıyorum ulan.

 7. Önce dedim manşetler pişti, sonra baktım ki oradaki haber de dea imzalıymış (:

 8. dea ;
  Yani tabi, anlaşılmıyor böyle koyunca. Mevzu şu, borsa %1,54 artıda, BJK’nin kağıdı %4.76 düşmüş. Hatta seans kapanışında bu düşüş %5.29′a kadar geldi

  Şimdi endüstriyel futbol dedikleri bu mu oluyor? Hani insanlar önceden şöyle susturduk, böyle koyduk, bilmem kaç senedir yenemiyorlar falan derdi. Şimdi kağıtlar şu kadar düştü, seansı şöyle kapattı. Vay be fanzin diye kurulan fasulyedenin geldiği noktaya bak 🙂

 9. ben apırttım yazıyı izin almadan ama kafam güzeldi yaptım bir çılgınlık.. pişman da değilim hani…

 10. NYG: dün maille hesap numarasını bildirdim, hala göndermemişsin? Bak CK bile tak diye çıkardı, 5000$’ı ödedi 🙂

  Werdure: Geyik yahu, tümevarma ordan 🙂

 11. 3 Mayıs 3 Mayıs 3 Mayısssss
  Türkün Türkçünün Bayramıııı

  Türk milletine kutlu ola…

 12. erk demiş ki:

  3 Mayıs 3 Mayıs 3 Mayısssss
  Türkün Türkçünün Bayramıııı

  Türk milletine kutlu ola…

  Tüpün, tüpçünün bayramı olacaktı herhal:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir