Tribal Gizem’e Karşı, Ömer Kültürü

23 Nisan törenlerine bu sene Ömer’le Gizem damga vurdu desek yanlış olmaz sanırım. Olayı bilmeyenler için şöyle özetleyelim; Törenlerin devam etttiği sırada, o an yeşil sahada tüm diğer arkadaşları gibi tango yapması gereken Ömer’le Gizem çifti, Gizem’in Ömer’e trip yapmasından ötürü ortada kalakaldı. Önündeki koskocaman yıllar boyunca maruz kalmaktan kurtulamayacağı bu tavırla belki de ilk kez tanışan garip Ömerse, tüm iyi niyetiyle Gizem’i iknaya çalışmaktaydı. “Nolur Gizem” mi demedi, “Yalvarıyorum” mu demedi, “Bak herkes bize bakıyor” mu demedi, ama muhtemelen sebepsiz yere, sırf canı o an can yakmak istediği için trip atan Gizem’i bir türlü ikna edemedi.

Şimdi ben sevgili Ömer kardeşime, bir abisi olarak, tüm kalbimle seslenmek istiyorum.

Kardeşim, bak sen şimdi bu tavrı anlamaya çalışıyor, “neden böyle oldu ya” diye kendini yiyip bitiriyor, mantıklı bir cevap arıyorsun ya, ben sana en baştan söyleyeyim ki bunun bir cevabı yok. Olmadı ve olmayacak. Yeter, harap etme kendini. Çok geçmeden sen de anlayacaksın ki bu kız milleti (Gizem milleti) böyledir.

O Gizem var ya, o Gizem, ortada hiçbir şey yokken, en savunmasız, en beklenmedik, en hazırlıksız anında seni öyle bir perişan eder ki, “noldu yahu” diye şebelek bir suratla kalakalır, yetmez, bu şebelek suratın sorumlusu da sen oluverirsin.

Sebepsiz yere trip atar, aramaz, sen arasan da konuşmaz, sonra da “sen bana neden soğuk davranıyorsun” der, “sen kendini benden uzaklaştırıyorsun” der, “sen beni eskisi gibi sevmiyorsun” der, der de der aga…

O yüzden, biliyorum hayal kırıklığın büyük ama, sana yegane tavsiyem, bu gerçekle bu kadar erken yüzleştiğin için kendini şanslı sayman olacaktır Ömer kardeşim.

Hayır, zaten 23 Nisan törenlerini atlatsan, 29 Ekim’de, o olmazsa 19 Mayıs’ta, hadi o da olmadı diyelim, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyacağın başka bir günde yaşayacaktın sen bu çaresizliği. O yüzden takma kafana kardeşim ya… Valla…

Gizem sana da iki çift laf söylemek; “Ne istedin lan Ömer’den, ölür müydün sarılsaydın, şöyle bir iki dönseydin, hiç mi değer vermedin lan Ömer’e, yazık değil mi bu çocuğa” demek isterdim ama, biliyorum ki umrunda değil… Ne diyeyim Gizem, Ömer’e de, bana da müstehak heralde…

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

Tribal Gizem’e Karşı, Ömer Kültürü” üzerine 34 yorumlar

 1. Çok sevimliler ama.Ben pek sevmem böyle atraksiyonları.Lakin bu ikiliyi sevdim.Her 23 Nisan’da gösteri yaptırırım bunlara elimde olsa…

 2. Yazdıkların şaka tabii de, şu küçücük kızların “ben yedim yuttum bu işleri hahaytt” tavrı kadar sinir olduğum çok az şey vardır heralde. Tavra bak, resmen trip atıyor o yaşta. Bunun bir adı varsa psikolojik semptom olarak, onun yaşı da iyice düşmüş artık.

  Biz bu yaşımızda sümüğümüzü yiyorduk anasını satayım…
  Gerçi Ömer de sümüklü galiba. Demekki oğlan çocukları henüz normal, sorun kız çocuklarında…

 3. MUHAHAHAHHAHAH dönüşü muhteşem oldu.
  Ah Gizem ah naptın sen bu çocuğa 🙂

 4. doğanın kanunumudur bilinmez lakin gizemlerin ömerlere yaptığı bu işkence türevi hareketler bir ömeri taa derinden yaralayabilir. Değişik ama özdeş bir durumda gizem ömere abi diyebilir. Yine aynı reaksiyonu görmek mümkündür. Hepimiz Ömeriz

 5. Çok dikkat çekici bi başlık olmuş dea…. Dedim nolmuş bizimkine böle, ama içerik farklı çıktı:))))

 6. Ömer alemci olur bu mevzudan sonra. Zaten bu yaşta bünye müsait. Bir zamanlar avatarlarımızı bir velet yapmıştı dea. Her 23 Nisan’da site avatarları otomatik olarak Ömer olsun.

 7. Ömer yakında kendine bir dayı bulur, gerekli ameliyatları olur. Ezel olur, Gizem’den intikamını alır. Ben inanıyorum.

 8. hahahah çok iyi yazı olmuş. İyi ki kızcağızın adı gizemmiş de bahane çıkmış bunu yazmaya =)

  cimbomlu gizem’e karşı, dea kültürü!

 9. Kasım ayından beri çalışıyorlarmış bi de yazık kere yazık valla.

  Ömer de bundan sonra, hayatının orta noktasına, (en ufak bir alakası bile yokken üstelik, en ufak!) freni boşalmış kamyon gibi giren, devamında da aynı süratle “yok ben aslında birine bakıp çıkacakmışım sanırım aslında pek de emin değilim” diye patinaj çektiren bi Gizem daha sokmaz. Sokmasa daha iyi olur kanımca. Sokma sakın yavrum evladım.

 10. Kusma aparatında yorumlarla sataşayım demiştim ama, reşo süper olmuş. Ellerine sağlık. 🙂

 11. öyle bir isim öyle bir zamanda geldi ki bu yazı sipariş etsem bu kadar olmaz .) gizem milleti böyle.

 12. Vay arkadaş ya, sitenin üstünden ölü topragını atan sey minik adaşım olmuş. Ona destek çıkmak boynumun borcudur. İnce görüp dengeyi sağlamam lazım. Biz Ömer gibi sevimli birine kandık ne oldu, halimiz duman… Kimse sahipsiz sanmasın kızcağızı…

 13. Atalay da linç oldu gitti.

  Hep sınıf başkanı ve ekürisi cırladı ama insanlığı sorgulanan Atalay’ a söz hakkı sınıf öğretmeni tarafından bile verilmedi.

  Hatırlayın hatırlayın!

 14. @Altar ;

  Atalay belki Hüseyin ile önemli bir mevzuyu çözecekti. Belki Hüseyin ana-bacı küfrettiydi o da her Türk gencinin yapması gerektiği gibi “anama kimse küfredemez layn” diyerek kafa göz dalacaktı. Dediğin gibi kimse Atalay a söz hakkı vermedi. Yoksa o da istemez miydi ders çalışsın, test çözsün, sınıf başkanı olsun. Aslında Atalay da çok iyi çocuk da işte küçük yaşta otoriteye olan saygısını yitirdiğinden böyle olmuş.

  @Dea ;

  Amma balık hafızalısın be oğlum.

  http://www.youtube.com/watch?v=fKvb_Osco6c

Yorumlar Kapalıdır.