Similar Posts

34 Comments

 1. Çok sevimliler ama.Ben pek sevmem böyle atraksiyonları.Lakin bu ikiliyi sevdim.Her 23 Nisan’da gösteri yaptırırım bunlara elimde olsa…

 2. Yazdıkların şaka tabii de, şu küçücük kızların “ben yedim yuttum bu işleri hahaytt” tavrı kadar sinir olduğum çok az şey vardır heralde. Tavra bak, resmen trip atıyor o yaşta. Bunun bir adı varsa psikolojik semptom olarak, onun yaşı da iyice düşmüş artık.

  Biz bu yaşımızda sümüğümüzü yiyorduk anasını satayım…
  Gerçi Ömer de sümüklü galiba. Demekki oğlan çocukları henüz normal, sorun kız çocuklarında…

 3. MUHAHAHAHHAHAH dönüşü muhteşem oldu.
  Ah Gizem ah naptın sen bu çocuğa 🙂

 4. doğanın kanunumudur bilinmez lakin gizemlerin ömerlere yaptığı bu işkence türevi hareketler bir ömeri taa derinden yaralayabilir. Değişik ama özdeş bir durumda gizem ömere abi diyebilir. Yine aynı reaksiyonu görmek mümkündür. Hepimiz Ömeriz

 5. Çok dikkat çekici bi başlık olmuş dea…. Dedim nolmuş bizimkine böle, ama içerik farklı çıktı:))))

 6. Ömer alemci olur bu mevzudan sonra. Zaten bu yaşta bünye müsait. Bir zamanlar avatarlarımızı bir velet yapmıştı dea. Her 23 Nisan’da site avatarları otomatik olarak Ömer olsun.

 7. Ömer yakında kendine bir dayı bulur, gerekli ameliyatları olur. Ezel olur, Gizem’den intikamını alır. Ben inanıyorum.

 8. hahahah çok iyi yazı olmuş. İyi ki kızcağızın adı gizemmiş de bahane çıkmış bunu yazmaya =)

  cimbomlu gizem’e karşı, dea kültürü!

 9. Kasım ayından beri çalışıyorlarmış bi de yazık kere yazık valla.

  Ömer de bundan sonra, hayatının orta noktasına, (en ufak bir alakası bile yokken üstelik, en ufak!) freni boşalmış kamyon gibi giren, devamında da aynı süratle “yok ben aslında birine bakıp çıkacakmışım sanırım aslında pek de emin değilim” diye patinaj çektiren bi Gizem daha sokmaz. Sokmasa daha iyi olur kanımca. Sokma sakın yavrum evladım.

 10. Kusma aparatında yorumlarla sataşayım demiştim ama, reşo süper olmuş. Ellerine sağlık. 🙂

 11. öyle bir isim öyle bir zamanda geldi ki bu yazı sipariş etsem bu kadar olmaz .) gizem milleti böyle.

 12. Gizem önümüzdeki yıllarda Ömer’e “abi” de der. O potansiyel var gibi.

 13. Vay arkadaş ya, sitenin üstünden ölü topragını atan sey minik adaşım olmuş. Ona destek çıkmak boynumun borcudur. İnce görüp dengeyi sağlamam lazım. Biz Ömer gibi sevimli birine kandık ne oldu, halimiz duman… Kimse sahipsiz sanmasın kızcağızı…

 14. Atalay da linç oldu gitti.

  Hep sınıf başkanı ve ekürisi cırladı ama insanlığı sorgulanan Atalay’ a söz hakkı sınıf öğretmeni tarafından bile verilmedi.

  Hatırlayın hatırlayın!

 15. @Altar ;

  Atalay belki Hüseyin ile önemli bir mevzuyu çözecekti. Belki Hüseyin ana-bacı küfrettiydi o da her Türk gencinin yapması gerektiği gibi “anama kimse küfredemez layn” diyerek kafa göz dalacaktı. Dediğin gibi kimse Atalay a söz hakkı vermedi. Yoksa o da istemez miydi ders çalışsın, test çözsün, sınıf başkanı olsun. Aslında Atalay da çok iyi çocuk da işte küçük yaşta otoriteye olan saygısını yitirdiğinden böyle olmuş.

  @Dea ;

  Amma balık hafızalısın be oğlum.

  http://www.youtube.com/watch?v=fKvb_Osco6c

Comments are closed.