Youtube yenilendi…

Dünyanın en büyük internet markalarından birisi olan Youtube, Türkiye yayınına yeni tasarımı ile devam ediyor. Önceki tasarımın aksine göze hoş gelen mavi tonlar kullanılarak kurumsal bir kimliğe büründüğü gözlemlenen yeni sitenin alt kısmına da reklam linkler alınması gözlerden kaçmadı. Sitenin yöneticisi olan Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından yürütülen bu çalışmanın alınan reklamlarla daha karlı bir girişimin yolunu açacağını düşünüyor, FasulyedenKom reklamını koymanın maliyetini de merak etmeden duramıyoruz. Başarılı bir çalışmaya imza atan webmasterlara 10 numara olmuş, elinize sağlık deme hakkımızı saklı tutuyoruz.

dea

2004'ten beri FasulyedenKom sitesinde yazıyor. Bekar. Karşı cinse düşkün. Şişman ve çirkin.

Youtube yenilendi…” üzerine 3 yorumlar

  1. Bir tane aklı evvel çıkmıştır.Ulan bu site çok popüler anasını satayım böyle boş boş duracağına koyalım linkleri bir sürü hit çekeriz demiştir. 🙂
    Herkes biliyor ki bu siteye girmek isteyen GİRİYOR!

  2. Gazeteciler, CHP’ye başörtülülerin sokulmadığı yönündeki iddiasını YouTube’deki görüntülere dayandırdan Başbakan Erdoğan’a YouTube yasağını hatırlattı. Bunun üzerine ise Erdoğan, “Ben giriyorum, siz de girin” dedi.

    Başbakan sürekli girip çıktığı ayar çekilmiş olabilir.

Yorumlar Kapalıdır.