Similar Posts

3 Comments

 1. şu yazıyı okurken aldığımız nefesin ne kadar değerli olduğunu, insanlık olarak amına koymasak dünyanın hepimize yetecek çok güzel bir yer olduğunu, en önemlisi de hayatın her insana verilmiş en kutsal en değerli şey olduğunu hissederek bakmadıkça bu olaylara hiç bir şey topyekün değişmeyecek.

  herkes belli düşünceler etrafında kutuplşacak, herkesin kendi insanı ve ötekileştirdikleri olacak, kendininki ölünce ayağa kalkacak ötekine dokunulunca umursamayacak hatta buna tepki vermiyodunuz da neden ona tepki verdiniz diye hayat üzerinden denklemler kurulmaya devam edecek.

  insan hayatından daha değerli kılınan her türlü ideolojiye, ırka, dine yazıklar olsun..

 2. Tek “suçu” Türk olmak olan insanları diri diri yakan Nazilere sempati duyacak kadar iğrençleşebilen Türk‘leri gördükçe aklımı kaybedecek gibi oluyorum. Dilimin ucuna sunturlu küfürler geliyor da değmez deyip etmiyorum…

 3. Tek “suçu” Türk olmak olan insanları diri diri yakan Nazilere sempati duyacak kadar iğrençleşebilen Türk‘leri gördükçe aklımı kaybedecek gibi oluyorum. Dilimin ucuna sunturlu küfürler geliyor da değmez deyip etmiyorum…

  sonuna kadar katiliyorum.

  ayrica kimin cocugu olursa olsun, istersede kaptanin cocgu olmus olsun, ama avrupada yasayan birisi bu sekilde cocugunu o denli bir tehlikeye sokmus olsaydi, ve bu durumdan tüm dünya haberdar olsaydi o cocuk kendisini oraya götüren babadanda anadanda alinir, baska yere yetistirilirdi, bundanda adim gibi eminim !!

Comments are closed.