Similar Posts

15 Comments

 1. offfffffffff offffffffff!!! bu sene ne yazılar döşetti Fenerbahçe sana böyle? Ola ki yarı final kapısı da açılsa mazallah siteye girilmez…

 2. Konu sıkıntısı çekiyoruz, iki parça AKP, bir parça Fener 🙂

 3. aramızda londraya gidecek muhafazakar elitler de mevcut. Neyse biz yine tv başında bol alkol alarak adrenalin seviyesini düşürmeye calışıcaz. Tabi sırf bunun için bile teşekkürler Fenerbahçe. Final oynayıp kupayı almayı değil de her sene çeyrek final, yarı final oynama vizyonunu da kulübe kazandıranlara da ayrıca teşekkürler. Umarız ki bu gerçekleşecektir. (evet teşekkürler aziz yıldırım)

 4. Bizim için kaybedecek bir şey yok ama kazanacağımız çok şey var.
  Çubuklunun hakkını versinler mücadele etsinler gerisi gelir.

  Allah Kasımpaşamıza da şampiyonlar liginde çeyrek final nasip etsin.

  Dalga geçmeyin vururum 🙂

 5. Ozan abi, Kasımpaşa şampiyonlar ligine katılsın yeter bence, kupayı alır..olmadı tayfa her türlü çalar 🙂

 6. Her türlü çalarız alırız yeter ki gidelim:)

  Yalnız dün akşam değişik duygular içinde kadıköyde deplasman tribununden semtimize destek olduk. Gerçekten tarif edilemez duygulardı.
  Ama net olan bir şey var ki kadıköy cehennem olmaktan çok uzakta.
  Bir kere duydum bütün tribunun sesini. hemde hiç bağırmadığımız halde.

  Teşekkürler Aziz Yıldırım!!!!

 7. allahım bitmesin bitmesin bu rüya sonunda moskova olsun nolur uyandırma!!

 8. deivid topu 90’a beni koltuga cakti. su dakikadan sonra elensek nolur elenmesek nolur… birileri kuduruyor, kuduradurun, 1 hafta yatip kalkip dua edin, belki chelsea kazanir. bu turu da gecersek hazimsizligin sebep oldugu ilk olumlu vakalari gorebiliriz.

 9. Muhafazakar Elit olarak Londra ya gidiyorum. Tur çok ama çok zor. Yine de tur ümidiyle Londra ya gitmek ne demek yahu. Şaka mısın sen Fenerbahçe. 🙂

 10. Valla ne diyeceğimi bilemiyorum. Öncelikle çok mutluyum tabi. Bu 2-1’lik galibiyetten çok, Fenerbahçe’nin tıpkı Sevilla maçlarında olduğu gibi bırakmaması, kovalaması mutlu etti beni. Hani takım çok değişti biliyoruz ama, maç sırasında içimden aşağılık bir taraf “ulan bak gene yedik abuk bir gol, fark olmasa bari” diyor, diyiveriyor.

  Ama bir değil, iki değil, kaçıncı kez Fenerbahçe utandırıyor o aşağılık, nalet yanımı 🙂 Öyle güzel ki bu maç, öyle güzel ki bu hissiyat Londra’da ne olursa olsun, hani 2-3 farkla da bitebilir maç ama ben Fenerbahçe’nin vazgeçmeyeceğini, sonuna kadar tırmalayacağını biliyorum artık.

  Rüyamda Man.Utd. ile final oynuyorduk, reisin dediği gibi bitmesin bu rüya diyelim 🙂

  Bu arada, bir de kamusal teşekkür olsun, dün için teşekkürler abi 🙂

 11. dün herşey mükemmeldi. Maç öncesi telsim üstteki kareografi herşeyi özetliyordu. Salı günü bir rüyayı gerçeğe dönüştürebiliriz Allah utandırmasın

 12. Hakkaten de “Bitmesin bu rüya” modundayız hepimiz.. Sonuna kadar mücadele eden bir takım..Nereden nereye arkadaş..Mtk’ya elenen Fener’den, Çelsi’ye kafa tutan Fener’e..Beni en çok mutlu eden, ecnebi sitelerdeki maç yorumlarında, yarı yarıya şansımız oldugundan bahsetmeleri..

  Mücadele ettikçe, kazanıyoruz..Kazandıkça, saygı duyulan bir ekip oluyoruz.. Yarın akşam 3-4 farklı bir mağlubiyet olabilir orada ama bu hiç umrumda değil..Zira bu takım birçok kapak taktı bana, ve sonuna kadar “Helal olsun lan!” sözünü hak ediyorlar..

Comments are closed.