Similar Posts

6 Comments

 1. Aferin Lan Ulvi. Şu anda 3 yerde birden olmam gerekirken beni bilgisayar başına kitledin. ilgili yorumlarımı yapıcam dönünce.

 2. Yazı güzel, tam Ulvican stili…

  Üzerimizdeki ölü toprağını atalım hadi artık…
  Altar ve dellez, söz verdiğiniz yazılar nerde olm?!

 3. @ Dea; Yazdım ama iki ara bi dere kağıda yazdım. Word ortamına aktarmam lazım ki Urfa’ dan dönene kadar bana elleşme.

  @Ulvi;

  1- Bırak 40 Euroyu, adrenalin kralını otostop ile yaşarsın bence. Bi dene diyorum ben ve senin cesaretlendirmek adına elimden ne gelirse yaparım. Valla bak. Yeterki Afrika’ ya bi baş parmak kaldır. Neyin eksik oğlum senin lepiska saçlı seço’ dan? Dene lan. Hadi hadi.

  2- Frasız kızlar konusunda hoşuma gitmesede seninle aynı fikirdeyim. Bak düşünüyorum benim de aklımda Taxi filminde elemanın sevdiceği kalmış. (Şöfor olan tabiki, polisin yavuklusu almandı.)

  3- Yabancıyı bağrına basmak diyince aklıma. Everton maçı ve elinde küçük telli çalgısı ile ortaya çıkan perulu mu desem kolombiyalı eleman geliyor. N’oldu acaba? Herkesi bizim gibi sandıysa bi yerlerde boşaltmışlardır içini.

  4- O çenede sakız çok çirkin durur be! İçine ne katarsan kat. Çiğneme birader sen.

  5- Almanları görünce aklıma “Acaba bizim stadlarda da alkol satılsa nasıl olur?” geliyor hep. Çok fena olur çok. Stad güvenliklerine bana pankartımı verin diye koşuşturan Ulvi’ ler topluluğu blok halinde hareket geçiyor. Çok çirkin görüntüler bunlar. En iyisi mescit yapılsın.

  6- Karoculardan sanırım bi keresinde laleli de görmüştüm. Emin de değilim açıkcası belki yanılsamadır. Ama o antik dönemin esnafalarından tombalacı bi iki tane var. Dolaşıyorlar etrafta. Ayık olmak lazım.

  7- Kosta rikaymış, zenci zenci teşebbüslermiş, Ricky Martin’ e hemşeri çıkma salvoları filan ne ayaksın Ulvi? Seni her halinle sevmiyoruz zaten açık ol.

  8- Şirineyi (bestesi de vardı aslında sevimlisinden) bilmem de beverly hills uşaklarında bianca ardı. O işte tam bir kevaşeydi. Deli oluyordum tavrına hareketlerine. Bak sinire kestim. Kaltaak!

 4. leziz olmuş cankuş, fransız kız arzusu hepimizde var july delpy ablaya başladı bu ateş yakında tecrübe etcez inşallah 🙂

Comments are closed.