Similar Posts

3 Comments

  1. Zizou için ne denebilir ki? Can’ın da dediği gibi aynen. Yaşıtlarım gibi benim de izlediğim en kral topçuydu. Sevabıyla günahıyla yaşattığı her an için “Merci Zizou” demek istiyorum O’na! 2006 Dünya Kupasına attığı son kafayla darbesini vurdu Zizou.Belki kapanışı,kariyerini ilginç bir olayla bitirmek istiyordu belki de anlık öfkesine yenik düştü ama futbolun çirkef yüzü Materazzi’ye attığı kafanın çok anlamlı olduğunu herkes biliyor.Lâkin konuşulması gereken bir gerçek daha var,bir sonraki kupada yeni bir Zidane izleyeceğimiz garanti değil ama sizi temin ederim ki,birçok Materazzi olacak o turnuvada ve başarıya giden her yol mubahtır düsturuyla futbolun güzel yüzünü tahrik edecekler…Belki Zidane’ın ruhu Maradona ve Cruyff ile birleşip nihai kafayı koyar da bizler de rajhatlarız :=) Kim bilir?

    Ayrıca “Joga Bonito”cu reklam topçuları yerine,Tangocuları desteklemeye devam…

  2. uzun bir aradan sonra bu kupa için küfrettim o da parekende değil, toptandı. hislerime tercüman olmuşsun tam anlamıyla yani. ama önümüzdeki kupanın esas oğlan arjantinden en az bir adet sağlam sokak futbolcusu çıkaracağına inanıyorum.
    bu joga bonito meselesine de tüm kalbimle katılıyorum. hatta reklamdan aldığı parayı, bize izlettiği dandikten futbol için manevi tazminat olarak isteyelim derim.

  3. ben en cok ronaldinyo sabalagina sevindim elenmesine..nedir bu yaa?hele starin sampiyonlar ligi sunucusu demisti ya:Ronaldinyo sen susuz bir colde vahasin..ziktir lan..gorduk vahayi colu..diger butun seyler gibi dunya kupasida boktanlasmaya basladi.insallah birileri cikarda heyecanimizi geri getirir.

Comments are closed.