Similar Posts

5 Comments

 1. lan biz turkiye’de arge yok diye yurtdisina gidiyoruz adam orada argeye savas acmis. gerci kavram karmasasi var. bilisim sektorunde arge dedigin sektorun kalbidir, o yoksa yedek parcaci olur toplama bilgisayar yaparsin baska da bir sey olmaz. elin hindistani arge sayesinde ay’a sanli hint bayragini dikti gecen hafta. ama tabii bankacilik isimli yapay dunyada arge dedikleri sey de insan kaynaklari, verimlilik, portfoy yonetimi, kendisi gibi uyduruk isimlere sahip isler. o acidan dea kisine katilmamak elde degil. simdi bankacilar gelip sovmeye baslar, laflarimi hazirlamaya baslayim ben de.

 2. Dea sen böyle böyle yakında bilmemneden sorumlu bilmem ne bilmem bi şeysi kesin olursun. Puro’ nu dolarla yakarken de artık anlatırsın fasulyeden diye bi finansal danışmanlık sitem vardı diye.

  Aga bankacı değil zat borsacı. Alınganlık gösteriyor bu hususta.

 3. mhuauahu güzel olmuş reşo 🙂 emeğin ar-gelisi, yemeğin bamyalısı demişler zaten..

  niye alınganlık göstereyim ki, aracı kurumla banka apayrı şeyler. o minvalde, ha avukat ha mübaşir.

  yaşasın üretken meslekler ve onları icra eden cesur yürekler ! tabi bu ironiden sonra, keşke istediğimiz şeyleri yapabileceğimiz hayatlara sahip olsaydık da o zaman aynı zeminde üretkenlik savaşı verseydik. mühim olan, illa iş değil başka mecralarda da bu savaşı vermek.

  maradona, arjantin’in başına geçtiyse; gazza, ingiltere’ye; cantona fransa’ya; sergen de bize gelmelidir. bu da dipnot olsun.

 4. ben kardesimi hedef almistim atbs, kardesim bankaci. borsa, hisse falan bilmem ben, hedefimde borsaci yok. hesebece en uyduruk banka oldugu icin dea kisisi sabah aksam ayar verse doymaz bence. ben olsam gunaydin derken bile ayar veririm hesebecede. bence bunu dusun sen.

Comments are closed.