Similar Posts

4 Comments

  1. Eskişehir taraftarları da Ankara’ya maça giderken Polatlı’da esnaf ile tartışmışlar.. Sanırım esnafın bu olaydan sonra aşırı bir tepkisinden kaynaklanmış olay. Tribünlerin gidişatı ise hiç hayra alamet değil..

  2. Garip bir kısır döngü..Hem bu taraftarları “tu kaka” olarak görürler,hem onların çıkardığı bestelerden esinlenip şarkı yaparlar , programlarında seyircilere bağırtırlar , reklamlarında kullanıp sonra biz çok yaratıcıyız olurlar..Bu ikiyüzlülük bitsin artık.

  3. Döndükçe kirlenen bu yerküre kapitalizme olan aşkını bir kere daha ilan etmiştir. Bu sermaye düşkünlüğü ve onun borazancıları bir kere daha toplumlara ve manevi değerlere sırtını dönmüştür. Pazar günü oynanan maçın üç kere saatinin, üç kere de hakemlerinin değişmesi, oyuncakçı dükkanına kepenk indirtmiştir. Sırf Efes istiyor diye… Sırf düzen böyle emrediyor diye… Sezon içinde oynanacak yine bir Efes maçında beyzadelerinin Avrupa Ligi’nden dönüşü 48 saati doldurmadığından ve de yönetmelik böyle diyor olduğundan bir ertesi güne kaydırıldı. Oysa geçtiğimiz cuma günü 20.00’de oynanan maçla, pazar günkü 16.00’daki maçın saat farkı 44. Yani yönetmeliğe aykırı. Sırf Efes istiyor diye… Sırf seçimlerde desteklenmedin diye? Bu camia seni unutmayacak sayın Turgay Demirel. Şehr-i İstanbul’un bütün köşelerine otobüs yolladılar senelerce. Kendilerini desteklesinler diye Türk halkından yardım istediler… Renk fark etmeksizin… Ama pazar günü sırf rengi siyah-beyaz diye aynı halkı içeri almadılar. 8 bin biletin parasını ödeyip biletleri çöpe attılar. O 40 milyarı bir hayır kurumuna bağışlasaydınız Beşiktaş taraftarı sizi anlardı. Bira, bu kapağın altında mıymış!? Elalemin camiaları basketbol maçlarına 100 kişiyi yan yana koyamazken, her maçını mubalağasız 4 bin kişiye oynayan Beşiktaş Basketbol Takımı ve yönetimi; taraftarına sadakat plaketi vermelidir. Önümüzdeki sezon bu branşa daha çok zaman ve para ayırmalı. Pozitif baskının kaç ribaunt ve kaç sayı aldığını futbolculara öğretmelidir. Neden lobimiz yok diye sızlanan genç arkadaş ve taraftarlarımız bugünden tezi yok kolları sıvamalı, çok okuyup çok çalışarak yarının gözlemcileri, hakemleri, editörleri, yazarları nasıl olunursa kilitlenmelidir. Ve bilinmelidir ki bundan böyle Beşiktaş taraftarını final ve yarı final kesmeyecektir. İyi ve temiz niyetli mücadeleye gösterilen sabrın altın alkışlarını bence son defa duydunuz. Elindeki geniş kadroya rağmen sadece playoff serisi için Efes neden 640 bin dolara Smith’i getirdi?!

  4. Efes kızı geyiği bir ironimiydi bu olanlara karşı onun fizibilite raporunu çıkarıyorum..Bu konuda hassastı dea , birşeyler yazar diye bekledik ama 🙁 Neler oluyor..Geçen gecenin bir yarısında siteye girmek istediğimde bir uyarıyla karşılaştırtım..”serverdan kaynaklanan sorunlar yüzünden site görüntülenemiyor” tarzı birşeydi… Acaba zülfiyaremi dokunuldu bazılarına? vakvaklarmı ürkütüldü? Cevap bekiyoruz

Comments are closed.