Similar Posts

6 Comments

 1. Oldum olayi sevmedim sevemedim o adamida, müziginide..
  Ama ne yalan yöleyeyim, Moonwalk ini baya bi denemisligim vardir =)

  Burnuda vidalimi diye merak eder dururumda hala..
  Herif Robot gibi oldu..Sanirim vücudunda degismeyen yeri kalmadi, demek hala dans ile ugrasiyor.
  Yok yani bi insanin üretken olmasi iyi güzelde, hani dinc olursun, birseye benzersin, estetikten kaybetmezsin, eyvallah..
  Ama durum Michael dedeninki gibi olunca,“ gülüm, cigerim, cananim, otur sen sallanan sandalyene,dinlen, bari o mülkünle ise yara, senelerce ahini aldigin o cocuklarin adina bi sekilde insanlara yardim et ha güzelim ? “ diyesim geliyor..

  Ayrica hadi diyelim o tecavüz olaylari magazin zamazingosu fiskos kenari falan filan.. Ama ben adamin kendi cocuklarinada aciyorum be canim. Hep böyle maska falan taktiriyor..Cocuklar sürekli saklambac oynarmis gibi..kabus gibi hayat yasiyorlar..bir egitimci olarak bu duruma kafa salliyor ve “cik cik ciksss, cok yanlis “ diyorum.

 2. dostum sende mi -müzük- yazari oldun 🙂

 3. Sırf su son mudahalelelelelerin seri bir sekilde degismesi adına biraz sacmalamak istiyorum. Moon Walk’u gorunce aklıma konuyla hiç alakası olmasa bile King Crimson’ın Moonchild’ı geldi Hatta bu vesileyle içimde Vincent Gallo’nun Buffalo 66 filmini tekrar izleme hissi uyandı. Ya ya, bir moon walk’tan nerelere…Dansa da baglayalım olayı. Ricci’de ‘moonchild’da cok guzel dans ediyor, izlemeyenlere tavsiye ederim izleyiniz. (tam zorlama oldu bu, saglık olsun)

  call her moonchildddddd
  dancing in the shallows of a riverr
  ……………..

 4. Din kardeşim Maykıl da gitti bu diyardan. Çocukluğumu da yanında götürdü.

 5. yazıklar olsun, bilip bilmeden konuşan insanlara. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak diye buna denir, çok güzel bir örnek teşkil ediyorsunuz.

Comments are closed.