Similar Posts

10 Comments

 1. İyi, güzel demişsin ama bazı fotografların neden üçer üçer konulduklarını merak etmek istiyorum.

 2. Bir elinden tutayım da götüreyim yok. Anca süper havalı memleketim var nidaları.

 3. Gelene git, gidene gel demedik ama olm ben kendim gidemiyorum kaç senedir 🙂

  Bak gene diyorum, kap çadırı, tulumu…
  Ver kendini likya yoluna…
  daha da söz söylemiyorum üstüne…

 4. dibim düştü..çok güzel görünüyor. güvercin’e göstereyim tatil yeri arayışlarımız bitsin bu seneye dair.

 5. marmara kalabalık, ege havalıdır akdeniz çocuklarıysa yalnız ve farklıdır 😉

 6. Demre’ye gittim ya Kekova da tekne turu falan yaptım. Orada 10 dönüm bostan yan gel yat osman misali krallar gibi yaşarsın. Havası güzel doğası güzel. İçine çek havayı mis gibi.Kışın üzerine al uzun kollu ince bir üst baş çıtlat çekirdeğini al sana likya kralı. Orada yaşayanlar çok şanslı vallaha. Adamlar medeniyette doğuyor kardeşim hayatı yaşamak için doğuyorlar. Tabi İstanbula gelip borsa morsa işi yapan akılsız arkadaşlar da mevcut. Kendilerine gönül dolusu sevgiler 🙂

  Kızma len 🙂

 7. Haha, ekmek parası be alfredo lugano moreno laylalaylalayyyy…

  * * *

  Bu arada Demre seçimlerini Süleyman Topçu %51 civarında oy ile kazandı. AKP seçime birkaç gün kala Ertuğrul Günay tarafından çantalarla getirilen 300.000 TL parayı dağıtmasına rağmen babayı aldı. Demre’de yazlığı olan Günay “Demremiz yerel seçimlerde hep şanssız oldu, ama bu kez iktidar partisini seçerek hizmete kavuşacak” diye girdi seçime ama, kendisi başka birşeye kavuştu, afiyetle yer inşallah 🙂

 8. ANTALYA’nın Demre İlçesi’ne bağlı Kapaklı Köyü’ndeki muhtarlık seçiminde 1055 nolu sandıkta oy kullanan 55 yaşındaki Ali Denizaltı, oy pusulasıyla birlikte cebindeki 400 TL’yi de sandığa attı.
  Dikkatsizlik ve heyecan sonucu oy pusulasıyla birlikte parayı da zarfa koyarak sandığa atan Denizaltı, durumu fark edince Demre İlçe Seçim Kurulu’na dilekçeyle başvurarak parasını alırken oyu iptal edildi.
  Demre’de portakal bahçesi budama işinde çalışan Ali Denizaltı, yaptığı iş karşılığı aldığı 200 TL’lik 2 banknotu ve oy vereceği muhtar adayının pusulasını aynı cebe koydu. Sabah erken saatte sandık başına giden Denizaltı, dikkatsizlik ve heyecan sonucu para ile oy pusulasını aynı zarfa koyarak sandığa attı. Sayımda açılan zarftaki parayı tutanağa geçiren sandık kurulu oyu iptal ederken, akşam saatlerinde durumu fark eden Ali Denizaltı, sandığa koştu. Parasını alamayan Denizaltı, Demre İlçe Seçim Kurulu’na dilekçeyle başvurarak parasını istedi. İlçe Seçim Kurulu ile başvuruyu değerlendiren Başkan Hakim Mutlu Çat, 1055 nolu sandığın torbasının açılarak iptal edilen oyların incelenmesini istedi. Zarftaki 400 TL, Ali Denizaltı’na iade edildi.
  Oyla birlikte parayı zarfa nasıl koyduğunu anlamadığını söyleyen Denizaltı, “Parayı evde bıraktığımı zannetmiştim. Bulamayınca parayı zarfla birlikte sandığa attığımı anladım. Başvurum değerlendirildi ve parayı geri aldım” dedi. Demre İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Mutlu Çat, Ali Denizaltı’nın para konusundaki talebinin kurul tarafından değerlendirildiğini, sandık kurulu başkanının müşahitliği ile parayı Denizaltı’na iade ettiklerini kaydetti.

Comments are closed.