Similar Posts

8 Comments

 1. Emel Sayın aşkım aşkımın ilk saadet yıllarında çok başarılıydı. Ne dersiniz biraderlerim. (BİRADER a.k. “l” ile yazana kafam girsin. Nedir arkadaşım bu inat? Kızma Bilader midir nedir yani?!)

 2. ak, amk, aq ne fark ederki uluslararası birim sistemi mi kullanmak gerek, kısltma işte. anlık, kalıcı olmayan yazışmalarda anlaşılır olması yeterli bence, buradan karakter analizi yapmaya da gerek yok sanki 🙂

 3. bu amk’ın pratikliği yüzünden favori küfrü farklı yerlerden farklı icraatlar içeren insanlar da amk der oldu, lügattaki küfürler kısırlaştı amk.

 4. “amk” yazanları anlamıyorum. Gereksiz. Ben genelde “ak” yazıyorum, bu kez de “Ne iş, Akp’ci misin?” diyorlar. Ne alaka. İlla “aq” yazıp, alfabede olmayan kelimeyi mi kullanak yiğenim.

  O değil de spoiler’ı iyi dedin bak. Millet spoiler vermekten korkar, ben ise kelimeyi yazmaktan… Bulun artık şunun Türkçe’deki tam karşılığını be Allahsızlar! diyorum buradan yetkililer bizi duyuyorsa şayet.

 5. biraderin birader olduğunu biliyorum da bilader ağza daha hoş geliyor ve çevremdeki birçok insan gibi l ile kullanıyorum ben de ve altarın kafasını esnek bir hareketle atlatıyorum 🙂

 6. altar’ın kafası giren adama da allah kolaylık versin bilader…
  o nasıl bir eziyettir, nasıl bir cezadır öyle…

 7. “altar’ın kafası giren adama” o nasıl bir lakırtı Dea Efendi?
  Kesin biraderi yanlış söylemişsindir de cezalandırmak zordunda kalmışımdır seni. Tövbe tövbe…
  (Screen aldım cırmalama sakın!)

Comments are closed.