Similar Posts

5 Comments

 1. Erdoğan’dan, sözlerine karşılık el kol hareketleriyle kafasını sallayarak alay eden Matsakis’e, “Başını istediğin kadar salla. Bizim ülkemizde güzel bir laf var da buraya uymaz, yakışmaz bize”

  Burda Tayyip’in bahsettiği laf ne olabilir sizce? “O başını alır kıçına sokarım.”, “Salla başı al maaşı.”, “Fes başıma fes başıma püskülü ben olayım.”, “Ne kadar sallarsan salla dona düşer son damla.” ??

 2. Sirf merakimdan soruyorum, bilen varsa cevaplasin. Darbe gunlukleri ortaya dokulen Amiral, Ergenekon sorusturmasi cercevesinde gozaltina alinmis midir, sorgulanmis midir, tutuklanmis midir? Bu darbe gunlukleri Ergenekon’un neresine tekabul etmistir tam olarak? Yoksa Ibrahim Tatlises’e, Seda Sayan’a bile ucu dokunan bu furya, hamdolsun ki Amiral’i teget bile gecmemis midir?

  Hamisine hamis: Sahan’esin yazin hala hafizalarda, bu yaptigin ilk degil…

 3. canoğlan ben de sadece ben anlamadım diye üzülüyordum 🙂 İnternette yaptığım kısa bir aramada en yerine olanı şuydu sanırım. “Ahfes in keçisi gibi baş sallamak”

 4. Tayyip çok fazla Erkan Yolaç özlemi çekiyor olmalı. Kafayı emme basma tulumba gibi sallamak demek istemiş olabilir.

  Doğa ironi yapıyorsun di mi? ben bazen kilitleniyorum anlamıyorum:)

  Ayrıca Trt artık “Protokol Kanalı” olmaktan çıkıp haber kanalı olmak istiyormuş. Bir de tarafsız olmayı becerirse üstüne de ben demokratım imajını verirse off offf seyreyleyelim cümbüşü…

 5. “yargılama sürecinde sorumlu ve duyarlı olması gereken kesimlerin özen ve hassasiyeti göstermesi gerekirken, kişi ve kuruluşların âdeta yargısız infaz edilerek suçlu ilan edilmesi, temel insan haklarına aykırı olduğu gibi hiçbir hukuki ve ahlaki kuralla da bağdaşmamaktadır.”

  yargisiz infaz? insan haklari? su anda agliyorum sayin seyirciler, gozyaslari sel oldu akiyor. hatta gozyaslari nedeniyle net goremiyorum o yuzden ilk onume gelen basliga yazdim bunu.

Comments are closed.