Similar Posts

25 Comments

 1. Dün İspanya’nın Almanya’yı elemesini istiyordum, ya da istiyordum demeyeyim de beklentim o yöndeydi. Ta ki, Pedro’nun pozisyonuna kadar. Ben uzun süredir kimsenin annesine böyle içimden gelerek küfür etmedim arkadaş. Hayvan evladı, o pozisyonu nasıl harcadı ya, yeminle üstün Alman disiplini kalan sürede şunlara iki tane çaksa da ülkesine dönüşte linç etseler pezevengi havaalanında diye dua ettim ekran karşısında. Adamın yaptığı alenen futbola ihanetti…

  Neyse, içimi döktüm rahatladım. Mevzuya dönelim. Absinthe reis, ne yazıyorum maçlara? 🙂

 2. Kusura bakma dellez, dün sormussun ama geç kaldım neyse ki dea yazmıs fikrimi 🙂 Nitekim iyi oldu. Neyse kalan maçları bire bir tartışalım derim ben haha. Ama pardon ya, senin amacın zaten sadece beni geçmekti. Baktım ki onu da başarmışsın. Tebrik ederim. 🙂

 3. Almanya Uruguay finali beklerken 3. maçı ile idare edeceğiz. Bizim için saldır uruguay. 🙂

 4. Almanya’ya ilk defa sempati beslediydim ömrümde. Ama maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor, malum olduğu üzere…

  Kısfmet

 5. lentini kazandı yarışmayı…
  son ana kadar çekişmeli geçti, katılan herkese teşekkürler…

 6. Son maclarda sov yapip hizla yukselerek 4. sirada bitirmisim. Gruplarda biraz ciddi oynasam birinciligi bile zorlarmisim. Bir dahakine artik.

 7. Dün Ankarada’ydım ve maç bittikten sonra otobüse yetişmek için acele ederken skorları girip kazananı açık edeyim dedim. Öyleüstün körü yazdım geçtim haliyle ama, kazanan ve yarışmanın genel durumu başlı başına bir yazıyı hakediyor fazlasıyla.

  Gerçi şimdi yorgun argın 9,5 saatlik mesai eni bekler; akşam evde de küt yatağa atlar, uyurum heralde, neyse…

  Lentini reyisi tebrik ederim. Şahsen büyük bir sürpriz oldu benim için 🙂

  Ortalaması en kuvvetli yarışmacıyı da tespit edicem ilk fırsatta, onu da açıklamamız yakındır.

  Twitter’a da giremiyorum ama, katılan herkese teşekkürler. Kazanana da kocaman alkışlar 🙂

 8. Absinthe reis, bana bir bira borcun oldu, not düşelim, ilk geldiğinde aradan çıkaralım.

  Şaka maka, dünya kupası da bitti gençler, kaldık mı bir ay futbolsuz?

 9. Lentini tebrikler. Erk i geçmişim bu bana yeter. 🙂

 10. Üstün kan hattına rağmen, uzun mesafeyi çıkaramadı. Üst grupta tabelaya yakın bitiren safkanı, kendi grubunda koşacağı yarışta takibe alın.

 11. dellez, niye borcum oldu bilmiyorum ama lafi bile olmaz tabii ki. Geldigimde dustugun notu hatirlatirim. 🙂 Fakat bira degil de, hononooo muydu neydi ondan kopurtelim mi?

 12. telaş koşturmaca deniz kum eğlence sırasında bitirivermişsiniz yarışmayı, olmadı…

  lentini reise zilyoner ve obareyden teklifler gelmiş. tahminlerini halk ile paylaşacakmış…

 13. Ben onu bunu bilmem. Dea ne yaptı etti kendini ilk 10 içerisine soktu. Bakma daha fazla yükseltirdi de biz uyanık bir güruh olduğumuz için hemen çaktık dalgayı.

 14. @Canarino…1-2 yaris bu grupla beraber MBH denemelisin belki abi..bir de cimde degil de suda iyi diyolar senin orijin icin ama..belki dunya yuzme sampiyonasinda 🙂

 15. MBH çok onur kırıcı bir şey…

  “Sen hayatta yarış marış kazanamazsın ama hasbelkader yarış kariyerin başlamış, yarıda kalmasın. 6 yaşına kadar debelen, sonra sur dibinde sucuk mu olursun, aşım tesisinin tekine kapağı atıp orta karar bir aygır mı olursun, bakarız” gibi oluyor MBH 🙂

  Suda hiç gitmem NYG. 2007’de bir havuz maceramız oldu Burhan Felek’te. Galatasaraylılar bizimkilere sarkıyormuş diye 30 kişi falan havuzu basmıştık. O gün yaşadığım klor bolluğu ve havasızlıktan mütevellit havuz baskısı sayesinde, yüzülen sudan korkar hale geldim.

  Yine en iyisi çim pist. Derecesi belli, virajı belli. Baksana zaten organizasyonda şike varmış. Senden hiç ummazdım dea.

 16. Kim çıkarıyor bu şike laflarını ya?
  Bu sitenin sloganı “In dea we trust”
  Kolay kazanılmadı bu slogan 🙂

 17. Kaba etimizden slogan uydurmayalım. Fotoğraflar mevcut boş konuşmuyoruz.

Comments are closed.