Similar Posts

12 Comments

 1. yüreğine sağlık dellez, ne çirkin şeydir sevginin sevdanın sömürülmesi, ticarileştirmesi…

 2. O değilde ua nın bulunduğu tribünün (eski açık) üstü kapatılıyormuş. ua istedi diye galatasaraylı iş adamları yaptırıyormuş. ulan okadar sosyete taraftarımız var birtanesi de şu üstteki boşlukları açılır kapanır bir sistem yaptıramadı akustik olsun diye. Acaba yüksek sesten mi raadsız oluyolar. Aha yönetim hep tesis tesis diyodu ordan da birşey bulduk 🙂

 3. mevzuyla alakalı sticker isteriz, seve seve donatırız dört bi yanı..

 4. Bir yanlis anlamayi duzelteyim, yazi bana ait degildir…
  Detayli bilgi icin yazinin sonundaki baglantiya tiklayiniz…

 5. üniversiteyi bitirmeden kombine almamayı planlarken yönetimin son iki yıldaki tribün politikası sonucu kredi kartımızla aziz bey’in isteğini yerine getirdik. Taraftarın haklı tepkisi, onun bu uygulamasını vazgeçireceğini sanmasamda, seviyeli güzel pankartlarla haklı duruşumuzu sergilememiz harika. Neyseki deplasman zevkimize daha dokunamadı padişahımız.

 6. Hacivat – Karagöz enfes olmuş. Yapanların, düşünenlerin, uygulayanların eline sağlık. Gençliğimizi bu protestonun içinde kalmaya mecbur eden padişahımızı sel suları götüre…

 7. “Fenerbahçemizin 23 Aralık 2009 Çarşamba günü saat 17.30’da Altay ve 13 Ocak 2010 Çarşamba günü saat 20.30’da Tokatspor ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası grup maçlarına ait bilet satış bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

  Biletler, 8 Aralık 2009 tarihine kadar Kongre Üyeleri ve Taraftar Kart sahiplerine, 9 Aralık 2009 tarihi itibariyle de genel satışa açılacaktır.

  Kongre Üyeleri ve Platinium Taraftar Kart sahipleri 5, Gold Kart sahipleri 3, Classic Kart sahipleri 1 bilet alabileceklerdir. Bilet satışında kart ibrazı mecburidir.

  BİLET FİYATLARI:

  TÜRK TELEKOM VE MİGROS KALE ARKASI TRİBÜNÜ : 55.- TL

  FENERIUM ÜST H-I BLOK : 110.- TL
  FENERIUM ÜST E BLOK : 154 .- TL
  FENERIUM ALT G BLOK : 165.- TL
  FENERIUM ALT B-F BLOK : 215.- TL
  FENERIUM ALT C-E BLOK : 255.- TL
  FENERIUM ALT D BLOK : 265”

  Tebrikler tabiki peşpeşe gelen mağlubiyetlerin faturasının birilerine çıkarılması gerekirdi. Zekice olmuş.

 8. hohohohohoho tokatspor’u izlemek her istanbullu icin bir ayricaliktir.

Comments are closed.