Similar Posts

11 Comments

 1. Benim buraya yazdığım yorumlar neden çıkmıyor. Dea akıllı ol!

  Abi araştırmalarımız neticesinde hasan ecza deposunun 50′ lerde aba Hasan’ ın vefatı ile silinip gittiği yönünde. Takipçisiyiz.

 2. Arkadaşım üyeliğinle giriş yapmak yerine hophopdea@topdea.com diye mail adresi yazarsan, ee sistem akıllı, “lan sen kimsin ki dea’ya top diyorsun, o benim efendim” diye savunmaya geçiyor 🙂

 3. hah hah kim bu Hasan?

  a)Hasan Koç
  b)Hasan Sabancı
  c)Uzun Hasan
  d)Ulubatlı Hasan

 4. Altar demiş ki:
  Benim buraya yazdığım yorumlar neden çıkmıyor. Dea akıllı ol!

  Abi araştırmalarımız neticesinde hasan ecza deposunun 50′ lerde aba Hasan’ ın vefatı ile silinip gittiği yönünde. Takipçisiyiz.

  🙂 öküz öldü ortaklık bitti olayı mı?

 5. bence bütün takımlarda top oynamış dobi hasan.

 6. dobi hasan ile ilgili şu gereksiz detayı paylaşmak istedim birden. lakabını duyduğumuzda çoğumuz ilk başta şişko bir çocuk olduğundan dolayı aldığını sanırız. fakat olay aslen şöyle gerçekleşmiş. bir gün okulun bahçesinde top oynarlarken top birden karşıdaki bakkalın tentesinin üstüne kaçmış, kimse gidip istemeye cesaret de edememiş. diğer çocuklar zorla hasan’ı göndermişler. hasan da o güzelim şivesiyle bakkala dobi at demiş, bakkal anlamamış. tekrar eliyle göstererek dobi at dobi deyince bu sefer anlamış adam ve topu geri vermiş. o günden sonra da dobi hasan diye anılmış.

 7. lan bilsem Boca formana Hasan yazdırırdım oyle getirirdim.

  merak ettim hakikaten “kim ulan o Hasan?”…

 8. Müjde Ar, NTV’de yayınlanan “Güzel Haberler” programında yine çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Kadir İnanır ile birlikte “Baldız” isimli bir film çektiklerini belirten Ar, şöyle konuştu:

  “Baldız’da adam çok muhafazakârdır. Kızı denize mayo ile değil, elbise ile sokar. Ben pembe bir elbiseyle denize girdim, her tarafım meydana çıktı. O sırada bir horoz öttü, Kadir de benim üstüme çıktı! O arada kız gitti o ıslak elbise ile!”

 9. Hasan ecza deposu öldü. artık ideal ecza deposu var. bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum valla piyasada çok tutundular. aferin onlara.

Comments are closed.