Similar Posts

21 Comments

 1. Ekmek Teknesi’nden Ölü yü de unutmamak lazım.

 2. Abi o arkadaş daha tam oturmadı gibi sanki dizide, ama ilerleyen bölümlerde o ve İsmail abi (Serkan Keskin) karakterleri de geriden yetişip yerlerini sağlam yapacaklar gibi…

 3. olm leyla’yı niye direk es geçtin la. hoş bi hatuna benziyor

 4. “Tıss tıss tıss” piç arkadaşa selam olsun.

 5. Hele bu dellez niye bir dizi için bu kadar homurdanıyo dedim. 3. bölümden girdim diziye ki başlamamla bitirmem aynı zamanda oldu. Kaygısızlarda ki o absürd komediyi özlemişim gerçekten. Allah razı olsun dellezim. İsmail abi favorim bu arada ona teklif edilen işi ve olanakları da hakkım olduğunu düşünerek talep ediyorum.

 6. Hemen eleştirilerimi söyleyeyim, öncelikle neredeyse bütün diziyi reklamsız vermeleri takdire şayan. Ama zaten saat 10’da başlayan diziden önce bir de bir önceki bölümün özeti saçmalığına girmeleri çok kötü. Özetten sonra yeni bölüm 11 gibi başlıyor. Yahu dizi zaten konulu değil, absürd komedi dizisi, bir önceki bölümün özetine ne gerek var? Hayır bari bir önceki bölümdeki en komik sahneleri verseler, gam yemeyeceğim de, o da değil. Geçen bölümde olanları özetlemeye çalışıyorlar, o da anlamsız oluyor.
  Onun dışında, dizi yapımcılarına ve ülkedeki dizi çekimi şartlarına sık sık giydirmeleri sayesinde bir aferini hakettiler. Son olarak, günümüz şartlarında, üstelik de TRT’de bir dizinin “abi iş mi var çalışacak”, “ekonomi felaket, herkes kötü durumda” tadında atar gider yapmaları da bir aferini haketti. (Şimdi Ağa içindeki en temiz demokratik inançlarıyla ordan çıkıp, “ne var olm bunda, zaten olması gereken bu” falan demesin, çok anlamsız bir hale geldi memleket…)

 7. mnırıvradınısiim iyi gidiyor ya kıymetini bileme emi TRT!

 8. Son bölüm de kadroda oldukça eksik vardı. Umarım ayrılma olmamıştır.

 9. Yau süpper dizi, beklenti yaratıyor insanda…

  Ama başbakana falan giydiriyorlar ilginç bi şekilde. Son bölüm üzüm yiyerek sarhoş oldu zira İsmail… TRT muhtemelen kendi dizisini takip etmiyorlar ki ayıkmadılar…

 10. erkut başkan; aradım ama ulaşamadım, gece gece de çok çaldırmadım, evli barklı adamsın neticede 🙂

  mail attım gmail adresine, bir ara bakıver 🙂

 11. Ben İsmail abi’nin eteri içtiği sahnede altıma sıçtım. Bildiğin bıraktım paçadan patır patır…

 12. ilk 3 bölümü izledim sonunda. müthiş bir dizi bu yahu…
  burak aksak’ın, onur ünlü’nün beyin kıvrımlarına sağlık…

 13. İsmail Abiye yapılan 3000 Tl lik iş teklifi vardı. 4. Bölüm sanırım. Titrayarek güldüm. 🙂

Comments are closed.