Similar Posts

6 Comments

 1. Sabah gazetede bu yazıyı görünce çakozlayamadım mevzuyu önce. Herhalde afyonum patlamadığı için anlayamadım dedim kendi kendime.

  Fasulyeden.kom ahalisi uçak kaldırsın Dubai’ye.. Ayşe Arman’ı da alalım yanımıza. Bize yol yordam öğretsin. Yalnız en küçük bikinisi yanında getirmeyi unutmasın. Darılırım valla.

 2. Coupling’de Jeff Mudock tadında bi muhabbet olmuş. Eline sağlık dea jım…
  “Steve Taylor: You see women as transport for breasts!
  Jeff: Hey, I can see past breasts now, Steve. I need more than that.
  Steve Taylor: Yeah, I can tell.
  Jeff: I need breasts with brains. I don’t mean *individual* brains, obviously. Besides, you give breasts the power of independent thought, and the next thing is, they don’t get on. There’s a clash of personalities.”

  “Jeff: Oh, wouldn’t that be great.
  Patrick: What?
  Jeff: Being a lesbian. All the advantages of being a man but with less embarrassing genitals. Plus, every time you have sex, there’s four breasts! Two guest breasts and two you can take home afterwards, oh, it’s bloody brilliant!”

  ve daha niceleri:)

  Jeff Murdock bir hayat tarzıdır

 3. Ozelestiri degil oz elestiri seklinde yazilir. Gerci ayni gazetede yazarin birisi iki nokta kullaniyor nokta yerine, bu ne ki?

 4. Bir de yazinin hepsini okumayamadim ama yazinin basligi 39. Yeni bir pozisyon denemisler onu mu anlatiyor, ne bu 39? Bende biraz cagrisim yapti 3 rakaminin sekli nedeniyle ama tasvir edip kucuk yaslardaki okurlarimizin ruhsal ve fiziksel gelisimini olumsuz etkilemek istemem.

 5. Yazının tamamı ilginç bence 🙂 Dea da olmasa Ayşe Arman okuyamayacağı yeminlen 🙂

Comments are closed.