Similar Posts

8 Comments

 1. Yabancı Damat da oynayan bütün karakterler seçmece idi. ama Binnur Kaya ve İlker Aksum gayet başarılıydı.
  Biz size aşık olduk dizisini neden bilmiyorum ama çok kısa tutdular. Şimdi ki saçma sapan dizilerin içinde eski bölümleri yayınlansın oturur izlerim.

 2. Binnur KAYA Çarli’de de vardı. Temizlikçi Hijyen afakana hastaydı. Biz de evin kızına.

 3. ismi aklımıza gelmeyince afakan diye sesleniyoruz kendisine ev ahalisi olarak,yalnız değilmişiz afakan atlanılmamış,takipçileri varmış.yabancı damat’ta zıplama yapan ilker aksum,canım ailem ile ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu gösterdi tüm seyredenlere.

 4. İlker Aksum için çarliyi izleyenlerden biriydim. Orada pis adam rolü gerçektende muhteşemdi. Yabancı Damattada ustalığa ulaştığının göstergesidir.
  Canım ailem dizisini evli bir adam olmanın verdiği rahatlıkla her hafta izliyorum. Vadiden sonra sürekli izlediğim tek dizidir kendisi. Dizinin doğallığı insanı cezbediyor. Umarım ileride senaryosuzluktan büyük fantezilere kaçmazlar ve ikinci bahar gibi tadı damağımızda kalan bir dizi olarak hafızamızda kalırlar.

 5. çarli’yi tabii ki izlerdik 🙂 papağanı severdik orda ki mhuahua. ayrıca afakan’ın geleceği dönüş’teki marty’yi seslendirmişliği vardır, gerçi bunu ben kendim keşfettiğim için teyit edemiyorum. biz size aşık olduk çok güzel diziydi, 13 bölüm mü ne sürdü zaten ki o da devamlı ara veriliyordu reyting alamadığı için, hatta final bölümü 4 saat mı ne sürmüştü 2 dakika dizi 15 dakika reklam şekliyle abartmıyorum. böyle de gereksiz dizi detaycısıyım tıpkı baskül ailesi’nin kanald versiyonunun sadece 3 bölüm sürdüğünü bilmem gibi.

 6. Ciddi bir platonik Cengelkoy asigi ve Super Baba gunlerinde (zaten hemen hemen hic olmayan) sosyal yasantisini gunduz saatlerinden sonlandiran, Istanbul’la telgraf iletisimini kesen Manastirli Baris Bey olarak ne zamandir duzenli dizi izlemedim. Kaygisizlari bir yana koyarsak tabii 🙂

 7. Geçen sene bahar zamanları, askerdeyken her gün mesai çıkışı odaya döndüğümde akşam yemeğine kadar Yabancı Damat’la zaman geçiriyordum. 2 3 sezonunu falan izlemişimdir herhalde.
  Şimdi gene başladı Star’da. Haftaiçi 12.15’te başlıyor, benim gibi işsiz güçsüz varsa aranızda, tavsiye ederim. Bu dizinin dvd’sini varsa bulup almak lazım…

 8. star tvde yayınlanan çarli dizisi, 98 dünya kupası oynanırken yayınlanıyordu. ve müthiş bir kefiyle izlenen bir sitkomdu. ilker aksumda afakan rolü ile harikalar yaratıyordu.

Comments are closed.