Similar Posts

14 Comments

 1. Neyin peşindesiniz olm siz? Yokluğumda seks hikayeleri formatına mı döndünüz?

 2. Fasulyedeni renkli poşete sokacaklar tövbeler tövbesi…

 3. Aga, laptopun cortlaması yetmezmiş gibi, internet bağlantısı ile ilgili öyle bir sorun yaşıyorum ki, aklım hafzalam almıyor. İlk fırsatta yazı olarak giricem çektiğim çileyi.

  Ben bir süre daha internete sadece işyerinden girebileceğim. Haliyle, fenerbasket.com işi, başka taliplisi yoksa, yaş görünüyor.

 4. Sağa sola çok duyurduk. Geniş sıkıntı olur açmazsak. Ya da olmaz belki, ben çok geriliyorumdur 🙂 Ama bir kere “Geliyoruz” dedikten sonra gelmemek olmaz.

  Ben buradan upload vs. işleri yapamıyorum kesinlikle. Bütün ftp vb. servislerim kapalı. “Öyle ahım şahım bir forum yazılımına gerek yok. Başlayalım, yeter. Gerisi gelir” diye düşündüğümüz takdirde forumu adresine çakıp, başlatabilecek hiç kimsemiz yok mu şimdi kesin olarak?

 5. Adımı Mahcubee de la Utana Sıkılaolarak değiştireceğim 🙁

  Konuya gelirsek, chuck olm nasıl bir hayat yaşıyorsun sen, Türk örf ve ananeleri hazır değil bu geniş mezhebe… Kendine gel, silkin, titre, sarsıl, bişiler yap lan…

 6. ahaha tamam abi bi deniyim demi$tim. konsept dahiline dogru meyledeyim biraz, yirtik dondan firlamayayim en guzeli ahaha.

  dipnot: saat 19.00 civarinda kapandigi icin akmar’a 21.45’de gitmek de dahil; yazilanlarin tamami gercek di$idir.

 7. Yok olm konsept monsept değil derdim. Yok zaten öyle birşey, Altar’a da dedim, gerekirse sitenin tapusunu üstüne yaparım ben, sen yaz yeter ki…

  Yarın öbürgün yatakta boxer değil de, böbrek ve pankreas mevkiinde bir açıklık olur, kırmızı kırmızı birşeyler akıverir o yatağa diye korkuyorum ben 🙂

 8. caki sen bakma bu fasist dunya goruslu deVaR insanimsisinin tavirlarina. baskici davranislari korkutmasin seni. sen bildigin gibi yazmaya devam et.

  SANSURE HAYIR!

 9. Yaz sen çaki. Bu Sunta YIKILACAK! DEvAr güzelmiş bu arada.

 10. Baris abi bu dedigini ben yaparim ama daha once hic yapmadim forum kurmak gibi isler. Bana bir yol yordam gosteren olmasi lazim.

 11. Bir şekilde forum dosyaları ftp’nin içine yüklendikten sonra atlaya zıplaya yaparız bir şeyler. Değil mükemmel, orta karar bile olmaz ama en azından “Açılmadık” demeyiz. Hiç bir şey olmazsa dea bizi toparlayana kadar moderasyon kadrosu olarak kendi aramızda döndürürüz mevzuu.

Comments are closed.