Similar Posts

8 Comments

 1. şu çilli yerine daha güzelim karakterleri misal Sawyer, Charlie, hatta Sun… daha yakışıklı durmaz mı orada?

 2. daha hic izlemedim yahu, komedi dizisi olmayinca sarmiyor beni maalesef. amerikanyadaki senaristlerin grevi nedeniyle gelecegi tehlikede deniyor. grev uzarsa her seyi bir bolumde baglayip son noktayi koyma girisiminde bulunabilirlermis.

 3. Grevden ötürü yeni sezonun 8. bölümden sonrası sakat. 8’e kadar yazılmış, çizilmiş, hazırmış herşey sanırım.

  * * *

  @Sawyercı: Sawyer değil ama, Benjamin Linus koyduk, uyar mı? 🙂

 4. İyidir iyi, sağol. Kate gibi bir ona, bir buna insanı degil. 🙂

 5. Su tabut meselesiyle ilgili onlarca yazi okudum ama bir tanesi cok ilgincti. Elemenlar Jack’in elindeki gazete kagidina bilmem kac binlik bir aciyla zoom yapmislar ve o kupurde Jeremy Bentham’in oldugu yaziyor(mus).

  Bu da cok garip misal..

  Ekstra ve belki de gereksiz bir bilgi: Amerikan’ya da dizinin en sevilen kahramanı Jacko iken, Sawyer en tiksinenler listesinde basi cekiyormus.Turkiye’de ise Sawyer “numero uno”. Sawyer hayrani olarakatan, Amerikalilar hosaftan ne anlar diyorum.

  Yani oyle bir adaya dusmus olsam, aynen Sawyer’in yaptiklarini yapardim.. ayakta kalma cabasi, “survival of the fittest”. Yuruten milletin esyalarini, ihtiyac duydugunu kullanacan..kimisini de sahibine satacan.. Ara sira da bos gecmeyeceksin iste Kate, Ana Lucia falan. Ne guzel hayat lan!

 6. *Yuruturum milletin esyalarini..

  olcak onun dogrusu.. f klavye bana iskence yapmaya devam etmekte.. Hep Ben’in isi bunlar.

 7. 4. sezon yayınlandı sabaha karşı ABC’de. Nete düşmüştür heralde linkler, bulan burada yayınlasın da biz de nasiplenelim. Rapidshare filan…

 8. Uzun uzadıya bir 4×01 güncellemesi yapacağım ilk fırsattaama söylemeden edemeyeceğim bu Danielle nam-ı diğer French chick ile ilgili bir flashback görmek için yanıp tutuşuyorum ben yıllardır. Var birşeyler bu hatunda ama, du bakalım…

Comments are closed.