Similar Posts

5 Comments

 1. Turkuaz forma fena değil ama diğeri tam istediğimiz tarz olmuş. Birebir aynısı olmasını beklemiyordum şahsen.
  Fasulyeden talihlisi (!) olarak bileğimin hakkı ile kazandığım ter döktüğüm, el emeği göz nuru, Portekiz maçına gidiş hakkımı kullanmamayı düşünüyorum. Çadır sorun değil, İsviçre vizesi prosedürü İngiltere ile aynı. Bu yürek aynı acıları,siniri stresi bir daha kaldırmaz. Gerçi bir tebligat yapacaklardı o bir gelsin de bir daha düşüneceğiz elbet.

 2. Turkuaz forma yapılmış diye duyduğumda bu kadar sadece ve göze hoş gelen bir tasarım olacağını düşünmemiştim, gayet hoş bir forma olmuş deplasman maçları için.

  Diğeri ise gerçekten çok güzel olmuş, hea ortasında numara yerine ay-yıldız olsa daha hoş olurmuş, o ayrı.

 3. hakkatten ya sonunda kurtulduk salak nike tasarımlarından. bu bile ciddi bir aşamadır.

 4. M. Demirkol yazmış:

  Bandın ortasında Ay Yıldız olmalı, numara değil. Nike’ın kreasyonu bizi hiç ilgilendirmez. Bu klasik forma değil, bizimle dalga geçmeyin!
  Ha olmuyorsa bozarsın anlaşmayı, gider yaptırırsın Bursa’da, memlekette tekstil mi yok yani!
  Tazminat mı? Oyunculara verdiğiniz prime bitmez mi bu iş? Daha yüksekse de fark etmez. Siz para harcamak istemiyorsanız, biz öderiz. Alışığız zaten.
  Bu ülke göğüs bantlı kendisine özgü formayı giymelidir. Ve o bandın üzerinde Ay-Yıldız olmalıdır. Bu bir.
  Öte yandan. Forma senin simgendir. Turkuaz benim adımdır, adım da simgemdir. Formada kullanılması hoştur. Daha iyi bir tasarım olur mu, olur! Bikinicilerin dantelli yorumları boştur. Bu renk benim adımdır, gururum da olur. Benim adımda dantel olsa, formamda da dantel olsun. Ne olur yani? Bunlar nasıl saçma örneklerdir? Biraz izan!

 5. 2.resimdeki iki turkuazlının oynayamayacak olması da hoş bir tesadüf. İkisinin adıda Gökhan. Biri “9” , biri “18”. What is matrix lan..

Comments are closed.