Similar Posts

20 Comments

 1. Olm dellez sıcaklar fena vurmuş seni onu anladım bu yazıdan. Ben klima yaptım oh süper. gel sana bi yedigün ısmarlayayım kendine gelirsin açılrsın ferahlarsın.

 2. Yemekdeki kısıtlamalar dışında yerinde uygulamalar olur, destekleriz 🙂

 3. bugün yaz’ı yasaklayan,yarın kış’ı yasaklar.

 4. 3. köprü fikrine bayıldım =) Bide yemek yemeye bi çare bulmak lazım kesin. Yemek yenmiıor sıcakta, zayıflıcam yahu bi deri bi kemik kalıcam…

 5. “Memleketin en önemli sorunlarından birisine daha barnah basmaktan bahtiyarım sevgili hemşehrilerim (Seçim konuşması yapan siyasetçi tadında…) Bundan sonra tükkanlara, markalara, alışveriş merkezlerine, gazetelere, dergilere, tv kanallarına vs. aklınıza ne geliyorsa YABANCI İSİM vermek yasak artık. Şu anda isimleri yabancı olan tüm tükkanların vslerin yakılmasına karar verdim. Sahipleri de verdikleri yabancı ismin diline göre sınırdışı edilecek. İngilizce isim mi verdin, siktir git Büyük Britanya’da yaşa amuğa goyum. Tükkanının adı Coiffeur ya da Patisserie mi, buyur kardeşim, sınırdışı edilme ve yurttaşlıktan çıkarılma hakkında mahkeme kararları, artık Fransa’ya mı gidersin, Cezayir’de kendine pastane mi açarsın, ne bok yersen ye…”

  Mükemmelsin yaaa…:)))

 6. werdure sorma aga ya, bu yaz sıcakları delirtecek beni… klima mı demiştin? adres neydi kanka =)

 7. Sayın Fasulyeden Yasaklama Sorumlu Lolosu Dellez;

  Halk otobüslerinde 3 haneli rakamlarla ifade edilecek sayıda yolcu taşınmasının önüne geçilmesini,aynı ulaşım araçlarında “arhaadaşlar ortalar boş..luften.. ilerleleyim,goridorlarda yer var… bahın ikili sıra olursah heç problem galmayacak,bayaaaan ilerliyüüürüz,gaptan aç ortayı,ortadan bineynler akbiller elden ele …” nidaları ile sıcak havada ek bünye nakli yaptıranların mümkünse klaksonla yolcu toplamaya çalışan minübüs şoförleri ile pembelişinceye kadar aynı kapta kavrulmalarını arz ve talep ederim.
  Saygılarımla
  146m geldi mi sualcisi

 8. 2. madde için: “toplu taşıma” adı altında yapılan her faaliyet kargaşa yaratmaya mahkumdur abi

  4. madde için: “osym gotumu ye” diye bi şarkı çıkmış.hislerimize tercüman olmuş

  6.madde için:katılmakla kalmıyor,alkışlıyorum.hatta ellerim patlarcasına,düşünün artık..

  9.madde için: sadece peynir ve domates ile beslenme fikri kafamı karıştırdı. ne iş? anlaşmalı olduğunuz bir hal var galiba 🙂

  selametle…

 9. Peynir ve domates ikilisi yerine kesinlikle peynir ve salatalık ikilisi diyorum. Yanına da siyah zeytin. Domatesin suyu peyniri cıvıtıyor. Budur.

 10. Avcılar’ı yasaklardım arkadaş… Bitsin bu işkence. Oturmasın kimse Avcılar’da ve öldürmesin saatlerini yollarda…

 11. bende izmirin guzel kizlarini yasaklardim valla..ne bu hep bizmi yararlancaz canim?birazda cirkin kizlarla sevismek isteriz biz izmirli erkekler..guzel kizlar gitsin!!!SIKILDIK ARTIK!!!

 12. Zico kim lan? Kariyerli bir hoca arıyoruz,o yüzdendir bu gecikmenin sebebi deyip durdular.Zico için miydi tüm bu heyecan?
  (kusma aparatı yok diye buraya kusasım geldi-kusura bakmayın)

  -kusma aparatı geri dönsün isterükk..

 13. sizin bu yorumlarınıza taaaaaa izmirden katılıyorum…

 14. yol kenarındaki çalıları bi de kuytu köşeleri merdiven altlarını yasaklardım ben baliciler hep orda takılıyo yaz sıcağında heryer baliciboku kokuyo,bi de meybuz u yasaklardım içine kim bilir kimler attırıyodur çoluk çocuğa yediriyolar he lan bide de patronluğu yasaklardım

 15. Terlemeyi yasaklamak lazım. Çok pis bir insan oldum ben, kokuyorum sanki 🙂

 16. 11. numaralı yasak hakkında; Köprüyü geçtikten sonra genelde rahatlar trafik. Sıkışmanın asıl sebebi 5 şerit (emniyet şeridini kullanan hayvanlarıda say 6 şerit) yolun bir anda 2-3 şeride düşmesidir. Ya tüm yolları 3 şerit yap ya 5.

 17. çok pis bir insan olup, yaz gunu buram buram ter kokanları bir de ustune bunun geregini yapmayıp, marifetmiş gibi ele gune duyurmayı yasaklamak lazım. 🙂 Haksız mıyım dea bey ? 🙂

 18. Deniz, kum, güneş, herşeyden öte Likya senden yana; elbette haklısın 🙂

 19. Ulan zamanında amma saçmalamışım Zico meselesiyle ilgili..

  Ayıp ettik Zico..kusura bakma..

  obrigado bay dı vey

Comments are closed.