Similar Posts

10 Comments

 1. Sponsor bileti ile maça git, sponsor etkinliklerine katıl maçtan önceki gece, beleş biraz peşinde rezil ol bir kadıköy akşamında, hatta devre arasında sponsor desteği almak için “açım, açım, 14 tl ye sosisli mi olur?” diye ağla. bir atkı hediye et, o da senin çıkmasın…

 2. sözümona, maç biletini gösterene stat etrafındaki Carlsberg standlarında beleş bira veriyorlarmış diye beni kim yediyse yazıklar olsun, ulan gururumla oynadın.

  Burada gurur mu yazıyor ben mi yanlış okuyorum? Ulvi ve gurur?

 3. şu yazıda takıldığın yere bak be abi 🙂

 4. bi de bu şaktarlılar bizden apaçi allahıma atkıyı üzerinde ablem yok diyip işporta olduğunu anlayıp değiştirmeyenler, herkese bedava verdikleri göt kadar şaktar bayrağı ile adamın üstündeki fenerbahçe montunu değiştirmeye çalışanlar, daha ne ararsan.. ha bi de biri denize girdi donla fanzoneun orda, almanlar kraldı onların yanında.. bi de günün içinde ercan olunca galatasaraylılara gider yapmadan geçmiyor tabi..

 5. aksamdan aklımda kalan bir baska not ise türk polisinin eyyamcılıgıydı..sagda solda tepisen almanlara sesini cıkartamayan polisimiz bizim türk oldugumuzu anlayınca karsıdan karsıya gecmemiz esnasında cabuk gecin laaaan narası attı,daha sonra almanının tekinin bayrak sopası kafasına geldiginde ise dut yemis bülbül kesildi..

  mac sırasında ise görevlilerin beyler su almanları önden alalım yazıktır edebiyatı ise gecenin bir baska anektodu..bizden yalaka millet var mıdır acaba.

 6. ya maç sonu!?! adamlar bizden önce çıktı resmen. ulan ibne gece tarifesine mi kaldın? eve mi yetişeceksin? sabah iş mi var? uefa kupası kazandın… Türk taraftarlar olmasa adamların kupayla turu boş koltuklara olacaktı. maçın akılda kalan tek yanı Fenerbahçe – Galatasaray kavgasıdır. Keşke eskisi gibi yarı yarıya olsa. Bakın ilk fırsatta nasıl koptu eğlence…

 7. Kavga dediğin, bildiğimiz kavga mı abi? Mavra mı yoksa? Noldu, noldu? Dur çekirdeğimi alıp geliyorum 🙂

 8. Bildiğimiz kavga ama yenilikler içeriyor. Maraton alt tan birisi kafası gözü yarılmış sahaya atladı arkasından 10-15 Fenerbahçeli kardeşimiz koşarak sahaya dalmaya kalktılar, bu esnada telsim alt ta bulunan 15 kadar Galatasaraylı dayak yiyeni sahiplenip maraton alta dogru koştular ve güvenliklerin sandalyeleri atmaya başladılar, maraton alt da aynen karşılık verdi, suphi can ve ben de olaya dahil olmak üzere telsim alttan hareketlenip adamlara 3 mt. mesafeye konuşlandık. Araya polisler güvenlikler girdi. Bu tel örgü olmaması meselesi enfesti. Saha içinden geçebiliyorsun ;p Sonra 6alatasaraylılar geldiklerinden daha hızlı kaçtılar. Yukarıdan GFB indi ve koridorda 10 dakikalık bir müzakere sonrası herkes yerine döndü. Bir daha 6alatasaray sesi duyulmadı. Böyle işte. Ukraynalılar bu olayıda kupayı aldıkları sakinlikle takip ettiler.

  Resimde görülen maraton alt Fenerbahçe birliği…
  http://img41.imageshack.us/img41/3858/n6329333331745753400926.jpg

 9. bizde migrosun koridorlarını bayagı inlettik,gslilerin-bjklilerin kulaklarını cınlatarak.daha sonrada resimde görülen maraton alt fenerbahce birligiyle migrostan karsılıklı yaptık.bizim maclarda sesim kısılmıyor bu macta kısıldı ‘fener’ diye bagırmaktan =)

Comments are closed.