Similar Posts

10 Comments

 1. bilet satışı yok, mahkeme kararı ile 3. ülke bayrağı giriyor, seyirciler özel olarak seçiliyor.

  futbola siyaset karışmıyor dedikleri bu olsa gerek.

  ben de ermenistan tribününe girip

  “ibne azeri önce kktc yi tanı” pankartı asıcam.

 2. Abi bana göre Kıbrıs’ın tanınması meselesi devletler arası bir durum. Devlet sathında Azerbaycan Devleti’ni hiç sevmem; Azeri olsam da Türkiye devletini sevmezdim. Ama biraz da halklar açısından bakmak da fayda var. Misal Ermeni devletinden de nefret ederim ama Ermeilerden etmem 🙂 Karışık duygular içerisindeyim haha

 3. Bursa’da oynanacak olan Türkiye-Ermenistan maçına Azerbaycan Bayrağı getirilmesini yasaklayan bir vali; bu yasak üzerine valiyi mahkemeye veren birkaç Bursalı

  Bildiğim kadarıyla mahkemeye verenler Bursalı değil. Şehir dışından maçı izlemek için Bursa’ya gelen iki Azeri vatandaşı. Yine de yanılıyor olabilirim.

 4. http://www.ntvmsnbc.com/id/25010194/

  FIFA, Bursa Atatürk Stadı’na Türkiye ve Ermenistan bayrağı dışında herhangi bir bayrağın sokulmasını istemiyor.

  FIFA Başkanı Michel Platini ile UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, şu sıralarda İstanbul’da bu konuyu görüşüyorlar. NTV Spor’a konuşan FIFA delegesi, Azerbaycan bayrağının stada sokulmaması için emniyet güçleriyle görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

  ulan size ne arkadaşım açılacak bayraktan? siz kimsiniz? azrbaycan terör örgütü müdür? bağımsız devlet dğil mi bu adamlar? yunanistan maçında kıbrıs rum kesimi bayraklarına neden ses etmediniz demezler mi adama? ikisi de devlet işte, ne farkı var?

  bu ne ya, bu kadar mı ezik bir ülkeyiz, her dediğinize hee diyoruz ya… bu çifte standardın boku çıktı artık… delirecem!

 5. Yazık…

  YaKIında milli maçlara Türk Bayrağı ile gelmekte yasaklanırsa fazla şaşırmamak gerek…

 6. Zaplarken kanal 7’ye denk geldim, diğer kanalların aksine ana haberleri 8’de sanırım. Açılış Bursa Atatürk Stadı’ndan. Mühabir Bursa’dan bir kaç bilgi aktardıktan sonra ve yanı başındaki (Bursa Tribün Lideri) Selim Kurtalan’a dönmeden önce, bu maç için bilet satılmadığını 16 bin bilet sponsorlara 4 bin tane de Selimler’e verildiğini söyledi. Sonra Selim, birkaç gün önce Cumhurbaşkanı tarafından köşke davet edildiklerini söyledi, Bursa kulüp başkanı, tribünün önde gelen diğer isimleri, vali ile birlikte. Orda da maçla ilgili birşey konuşulmamış, işte Ermenistan’da çok iyi ağırlandığını falan anlatmış. İnanılmaz bir misyon yüklendi bu maça, hatta şu anda birinin içeriye gizlice soktuğu bir Azerbaycan Bayrağı’nı açtığında müebbet yatma ihtimalini bile düşündüm.

 7. Selimleri Çankaya Köşkü’ne çağırıyor devlet. Aynı devletin mülki amirleri iyimser bir açıdan bir avuç serseri, kötümser açıdan da terörist gözüyle bakıyorlar aynı gruba… Yarın bedava bilet alamadıkları için olay çıkaran çapulcu da olurlar, bilmem ne de… Ama bugün Çankaya Köşkü’nde devletin vücut bulmuş temsilcisinin huzurundalar. Bir garip ülke burası.

 8. Maçta bir ara aponun piçleri tezahuratı söylendi mi? Ben sanki duyarmış gibi oldum.

Comments are closed.