Similar Posts

14 Comments

 1. Endüstriyel futbol canavarı bir kurban daha bulmuş kendine. Kahrolsun endüstriyel futbol. Doktor raporu ve aile muvafakatnamesi dosyasında mevcutmuş. Ödemelerini de düzenli yapmıştır kesin onu da yazsaydınız.

 2. Kardeşimize Allahtan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz. Fenerbahçe kulübünün “bu işin üstüne gideceğiz. ihmal ya da gözden kaçan bir durum var ise mutlaka ortaya çıkaracağız,sorumlulardan hesap soracağız, başka acılar yaşamamak için elimizden gelenin en fazlasını yapacağız, tüm spor okullarımızı durduruyor, tam teşekküllü hastanelerden heyet raporu olmadıkça kayır kabul etmiyoruz” demesini beklemiyor kimse zaten. Katil endüstriyel futboldur. Bu cinayetin işbirlikçisi ise endüstriyel futbola hizmete eden herkesdir.

 3. aile muvafakatnamesi varmış. neden bu savunma psikolojisi?

 4. benim de ilk o dikkatimi cekti. raporu da vardi, ailesinden izni de diyorlar. neyin ustunu ortmeye cabaliyorlar ki?

 5. Ayrıca dün vatan da tam rezil bir haber vardı. Genç kardeşimiz toprağa verilmiş. Ve ölüm sebebini otopsi belirleyecekmiş. Otopsi öbür tarafta yapılıp sonuç fax ile bu tarafa mı geçilecek?

  Ya anlı şanlı medyamızın onurlu kalemleri biriniz bile çıkıp “bu çocuğun spor yapmaya elverişlidir raporunu hangi kurum hangi tetkikleri yaptıktan sonra vermiş” açıklasınıza. Çocuk rahatsızlandığında spor okulları doktoru ne kadar sürede müdahale etmiş? ya da öyle bir doktor varmıymış? Bu gün itibarı ile spor okullarında ya da alt yapılarda oynayanlar için bir sağlık taraması düşünülüyormuymuş? Bu sadece Fenerbahçe için değil tüm spor okulları için geçerlidir…
  ya kısacası ölüm bu kadar mı ucuz a.q. ya… be bu ülkede yaşamak bu kadar mı pahalı??

 6. her resmi site haberi gibi raporlardan da şüpheliyim desek, yine aratır mı bizi başkan?

 7. Hangi anli sanli medyanin hangi onurlu kalemi cikip bunlari sorabilir abi? Boyle bir konuda padisahin lafinin aksina laf etmeye kimin gtu yeter sence? Kaldi mi oyle birisi?

 8. Kurumsallaşmalarına tükürdüklerim..Deliricem yemin ediyorum…

 9. Fenerbahçe’nin bu tip olaylar karşısında gıkını çıkarmayan dinamikleri ister kongre üyesi olsun, ister divan, ister yüksek falanca şura, gözümde insanlıklarını yitirmişlerdir. Önce insan olmak, önce insan sevmek lazım. Yazıklar olsun!

 10. Resmi sitedeki saçma sapan açıklamaları blogda eleştirdiğim vakit aldığım mailleri bir bilseniz…

  Benim anlamadığım aynen yukarıda Canarino’nun bahsettiği durumdur aslında. Benim gibi sıradan bir blog yazarına küfürlü mailler atan adamlar, neden kulübe bir şey demezler, diyemezler..ne bileyim faks çekmezler, mail atmazlar?

 11. Her zaman olması muhtemel bir durumdur. Neden kulüp insani davranıp sadece rahmet ve sabır dileyip aileye gereken desteği vereceğini açıklamaz da bu yollara başvurur anlamıyorum. Neden benim fenerim gün geçtikçe daha da çirkin, daha da itici ve kendi taraftarı için bile çekilmez, sevimsiz hale getirilir.

 12. Nasıl unutuluyor her şey… Ölen öldüğü ile kaldı. Sel felaketi de unutulur. Depremin unutulduğu gibi. Bu ülkede tek bir tarih unutulmaz!!! Fener-G.Saray maçlarına ilişkin tarih. Geride kalan her şey unutulur, unutulur…

Comments are closed.