Similar Posts

8 Comments

 1. “ben atv’de yaptığım programdan 150 bin ytl alıyordum. 65 bin ytl’ye program yapacak insan değilim. bu iddialarla beni aşağı çekmeye çalışıyorlar, fiyatımı düşürmek istiyorlar. bunu duyan, ‘gel 100 bin ytl’ye program yapalım sana’ diyor. gün konusunda henüz anlaşamadık. ibo show’un günü, pazardır. izleyicilerin alıştığı bildiği bir gündür. ancak trt hafta içi yapmak istiyor. ben de pazar gününde ısrarlıyım. yarın biraraya geleceğiz ve kesin olarak konuşacağız. trt’de yer almak istiyorum. çünkü bizim ilk göz ağrımızdır.”

  ekşi sözlük’ten alıntıladım geldim. ibo’ya allah kolaylık versin diyorum, işi çok zor. haftada 65 bin ytl ne öyle? uçağı bırak krediyle gemicik bile almazsın. zaten bu memlekette insanlar hak ettiklerini alamadıkları için böyle oluyor. sen o kadar uğraş didin, derelere inip daş bulama, karının memesinden tut; sonra sana bunu reva görsünler. nerde bu devlet, nerde bu vergiler?

 2. ibo’dan çok ona osursa para kazandıran toplum ve değer yargıları suçlu der arka planda çaktırmadan ağrı dağı remixini açarım arkadaş 🙂

 3. Benim anlamadığım konu ise , ‘kesime yakın’ kişiler TRT’de çalışmaya başladığı zaman hemen ortalık alevleniyor. Tarikat Radyo Televizyonu , sağcılar program yapıyor , parsellediler , doldurdular…gibisinden..Geçen gün bir folklor yarışması başladı.Yavuz Bingöl ,Yılmaz Erdoğan,Müjde Ar..Kaç ytl alıyorlar acaba? Sağcı da değiller(gerçi yavuz bingöl’ü küpe takıp kirli sakal bıraktı diye sol kesim sevmiyor ama)..Belki bunlarda başka tarikattır?(Yalçın küçük-soner yalçın’a sevgilerle)

 4. Benim yazım üzerine demiyorsun sanırım bunu değil mi? Zira İbrahim Tatlıses “kesime yakın” değil, Genç Partilidir 🙂

  Müjde Ar, Yılmaz Erdoğan filan da çok para alıyorlardır. Zira dediğim gibi TRT bu para, pul işlerinden anlamıyor, bol keseden para dağıtıyor.

  Son bombaları da Hülya Avşar. Yazıdaki “İbrahim Tatlıses” ismini çıkarın “Hülya Avşar” ekleyin, siyaset kısmını çıkarın magazin ekleyin, alın size Hülya Avşar.

  O da bir berbat show yapma uzmanı, artık o da TRT’li…

 5. Maaşallah TRT’de yıldız yağmuru var demek. Kemal Abi satacak mı ne yapacak acaba?

 6. Yok yok , ben son dönemde yapılan haberler üzerine. Tatlıses’te her kesime yakındır (Asena hanım bizim kedimizdir) En son birbirbiribirilerine Yağmurdereli ile AKP gençlik kollarında görülmüştü turuncu atkısı ile. Malum kiraz,üzüm,sarımsak festivalleri yaklaşıyor belediyelerin.Sünnet mevsimi de başladı. Yoksa kim 100.000 lere konser verecek?

 7. girdiği her işi batıran adamın oteli haciz yoluyla saatışa çıkmış. onu da batırdı, listeye bir çentik daha atalım…

 8. TRT işi olmamıştı, ATV imdadına yetişmişti bu Showman’imizin… O da olmadı, o da bir rezaletle son buldu. Şimdi yeni bir anlaşma zamanı. Belki Star’a geçer bu kez. Ordan da kovulur, geri ATV’ye gelir, ordan kovulur, NTV’de haber sunar, o da olmazsa Lig TV’de maç yorumlar… Ama her seferinde küllerinden doğar, milyonları cukkalar…

Comments are closed.