Similar Posts

7 Comments

 1. hadiseye tam hakim değilim, videosunu da izlemedim ama ekşisözlük’te birisi “adam ‘ilüzyon yapıyorum’ dese sorun yok, ne araştırayım, ama üstün yetenekleri varmış gibi rol kesiyorsa gerçekleri paylaşanlara niye çemkiriliyor” demiş.

  Dediğim gibi izlemedim de, adam sahiden psişik güçlerim var ayağı yapıyorsa, paylaşsınlar abi olayın hilesini. Türkiye’de bu adamın yoluna halı olacak çok salak çıkar yoksa 🙂 Servet dökerler fal tayfası, kehanet tayfası…

  Ahtapot Paul’u kaçırmayı düşünen bahis mafyası bile var bu ülkede. Bu adamı da alır ihale kovalatırlardı yoksa 🙂

 2. Ya bu adamın psişik güçleri olduğuna inanacak kadar salak insan varsa, kaptırsın zaten bütün parasını, müstehaktır…

  Kaldı ki, çıksın istediği kadar psişik güçleri falan olduğunu iddia etsin, abicim sene oldu 2011 a.k, bakarak kaşık mı bükülür, he deyip geçeceksin…

 3. Dellez üstad neo nun dediği gibi aslında kaşık yok 🙂

 4. Ben de izledim bu Aref”i… Başarılı bir eleman. Ama biraz mental takıldığını, düşünceleri kontrol ettiğini falan satıyo. Orda biraz arıza çıkıo… Dea’nın da alıntıladığı gibi yane.
  Ben ilizyonistim dese sorun yok, düşünce kontrol ederim diyince biraz sıkıntı…

 5. * Aref’e “Hocaların sana iyi not vermesini nasıl sağlayamıyorsun, sınav sorularını nasıl tahmin edemiyorsun?” diye sitem ediyorduk. O da bize “Bu güçler kötüye kullanılırsa işler hale gelmez” diyordu. Zaten kullansaydı sınıfı çoktan geçmiş olurdu.

  ba ba mala ba hele…

Comments are closed.