Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Meme meme meme ulan!

Biz iki kadın plajda o gün, uzun uzun erkekleri ve ilişkileri konuştuk.

Özeleştiri yaptık.

Yaşlanınca nasıl kadınlar olacağımızı birbirimizi anlattık.

Hayattan çalınmış iki saat…

Bu kriz ortamında…

Beyaz şarap eşliğinde…

Çok iyi geldi.

Size de tavsiye ederim.

…diye bitirmiş yazısını Ayşe Arman. Dubai’de, seks delisi bir arkadaşının teklifi ile en küçük bikinisini giymiş ve beraber bir plaja gidip beyaz şarap içmişler. Arkadaşı sürekli seks yapmak istediğini, kocasının da ona azgın muamelesi yaptığını anlatmış, falan filan…

Son cümlesinde bize de tavsiye ettiği nedir tam idrak edemedim. Ama anladığım kadarıyla uygulamaya çalışacağım. Hemen şimdi Dubai’ye gitmek, o azgın karılardan birisiyle plajda beyaz şarap içebilmek için para biriktirmeye başlıyorum.

Bu çerçevede FasulyedenKom’un çehresini de değiştireceğiz. Bundan sonra konseptimiz (ayıptır söylemesi) am, göt, sikiş, sokuş, meme, meme, memememememem olacak.

Yemişim hayatını da, türlü türlü çilesini de, krizini de… meme, meme, meme ulan!

6 Comments

 • ortega
  Posted 26/11/2008 at 16:56

  Sabah gazetede bu yazıyı görünce çakozlayamadım mevzuyu önce. Herhalde afyonum patlamadığı için anlayamadım dedim kendi kendime.

  Fasulyeden.kom ahalisi uçak kaldırsın Dubai’ye.. Ayşe Arman’ı da alalım yanımıza. Bize yol yordam öğretsin. Yalnız en küçük bikinisi yanında getirmeyi unutmasın. Darılırım valla.

 • erk
  Posted 26/11/2008 at 17:06

  Coupling’de Jeff Mudock tadında bi muhabbet olmuş. Eline sağlık dea jım…
  “Steve Taylor: You see women as transport for breasts!
  Jeff: Hey, I can see past breasts now, Steve. I need more than that.
  Steve Taylor: Yeah, I can tell.
  Jeff: I need breasts with brains. I don’t mean *individual* brains, obviously. Besides, you give breasts the power of independent thought, and the next thing is, they don’t get on. There’s a clash of personalities.”

  “Jeff: Oh, wouldn’t that be great.
  Patrick: What?
  Jeff: Being a lesbian. All the advantages of being a man but with less embarrassing genitals. Plus, every time you have sex, there’s four breasts! Two guest breasts and two you can take home afterwards, oh, it’s bloody brilliant!”

  ve daha niceleri:)

  Jeff Murdock bir hayat tarzıdır

 • krleg
  Posted 26/11/2008 at 18:50

  yuh artık.

 • aga
  Posted 26/11/2008 at 22:23

  Ozelestiri degil oz elestiri seklinde yazilir. Gerci ayni gazetede yazarin birisi iki nokta kullaniyor nokta yerine, bu ne ki?

 • aga
  Posted 26/11/2008 at 22:27

  Bir de yazinin hepsini okumayamadim ama yazinin basligi 39. Yeni bir pozisyon denemisler onu mu anlatiyor, ne bu 39? Bende biraz cagrisim yapti 3 rakaminin sekli nedeniyle ama tasvir edip kucuk yaslardaki okurlarimizin ruhsal ve fiziksel gelisimini olumsuz etkilemek istemem.

 • werdure
  Posted 27/11/2008 at 15:06

  Yazının tamamı ilginç bence 🙂 Dea da olmasa Ayşe Arman okuyamayacağı yeminlen 🙂

Leave a Comment